🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۲۰۰۰۰۰ دلار؟ پیتر برانت پیش بینی حماسی قیمت بیت کوین خود را کاهش داد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار کریپتوکارنسی از هیجان شعله ور شده است زیرا قیمت بیت کوین افزایش خارق العاده ای را تجربه کرده است که نشان دهنده یک صعود بالقوه به ارتفاعات بی سابقه است. از ابتدای هفته، ارزش بیت کوین در یک روند صعودی شدید بوده است و تنها در یک بازه زمانی ۲۰ ساعته بیش از ۱۱ درصد افزایش یافته و به اوج ۵۷۰۷۳ دلار رسیده است.

تاجر معروف پیتر برانت که نامی قدرتمند در حوزه کاری خود است، بینش خود را در مورد مسیر آینده ارزش بیت کوین ارائه کرد. تحلیل برندت به چشم‌اندازی صعودی اشاره می‌کند که احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۲۰۰ هزار دلار را با اوج چرخه روند صعودی بازار در حوالی آگوست یا سپتامبر ۲۰۲۵ نشان می‌دهد.

با این حال، برانت هشدار می دهد که انحراف از آستانه ۵۰۵۲۱ دلاری می تواند این پیش بینی خوش بینانه را خنثی کند و بر اهمیت حرکت پایدار برای دستیابی به چنین اهداف بالایی تأکید می کند.

“نمیتونم”

با اضافه کردن یک پیچ و تاب جالب، برانت از یک معیار جالب برای سنجش احساسات بازار استفاده کرد، و با طنز روی شیوع “چشم های لیزری” در تصاویر پروفایل رسانه های اجتماعی به عنوان یک شاخص مخالف بالقوه اشاره کرد.

بر اساس روش بازی برانت، تکثیر بیش از حد تصاویر “چشم لیزری” می تواند برای مسیر صعودی بیت کوین مشکل ایجاد کند و در میان هیجانات پیرامون روندهای ارزهای دیجیتال به عنوان یک مشاهده عجیب اما روشنگر عمل کند.

همانطور که بیت کوین به طرز وسوسه انگیزی به بالاترین حد خود نزدیک می شود، کنجکاوی در مورد پایداری حرکت فعلی آن و احتمال اصلاح رقم های پایانی هفته گذشته افزایش می یابد.

در حالی که پیش‌بینی برندت افزایش چالش‌برانگیز به سمت ۲۰۰۰۰۰ دلار را پیش‌بینی می‌کند، گمانه‌زنی‌ها در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد صحت چنین پیش‌بینی‌های جاه‌طلبانه‌ای در حال افزایش است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا