اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۱۲۰۰۰۰ دلار: معامله گر برتر هنریک زبرگ پیش بینی قیمت بیت کوین جدید حماسی را به اشتراک می گذارد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر معروف و تحلیلگر بازار مالی هنریک زبرگ با پیش بینی حماسی قیمت بیت کوین خود در تحلیل اخیر بازار، جامعه کریپتوها را هیجان زده کرد. به گفته زبرگ، بیت کوین وارد مسیری شده است که می تواند تا ۱۲۰۰۰۰ دلار افزایش یابد.

این کارشناس که به دلیل پیش‌بینی‌های دقیق خود شناخته می‌شود، بین شرایط فعلی بازار و نمونه‌های قبلی در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۰ شباهت‌هایی ترسیم می‌کند و شباهت قابل توجهی را در مرحله اصلاح فعلی برجسته می‌کند. او خوش بینانه پیش بینی می کند که تاریخ در سال ۲۰۲۴ تکرار خواهد شد و پیش بینی می کند که ارزش بیت کوین افزایش خواهد یافت.

زبرگ با پشتیبانی از پیش بینی خود با نمودار دقیق قیمت بیت کوین، الگوها و سطوح کلیدی را نشان می دهد که از چشم انداز خوش بینانه او حمایت می کند. این نمودار به عنوان نمایشی بصری از تحلیل معامله‌گر عمل می‌کند و یک نمای کلی از مسیر صعودی بالقوه ارز دیجیتال پیشرو ارائه می‌کند.

""
منبع: نژنتروپیک

فصل آلت کوین

این پیش بینی به دنبال پیش بینی قبلی زبرگ در مورد تسلط بیت کوین است. فقط یک هفته پیش، او متوجه یک متقاطع واضح در RSI و MACD شده بود که نشان دهنده یک اوج بالقوه در تسلط بیت کوین است. علی‌رغم این، زبرگ استدلال می‌کند که بیت‌کوین هنوز در ماه‌های آینده فضایی برای حرکت صعودی دارد و زمینه را برای پویایی جالبی بین بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها فراهم می‌کند.

در یک چرخش غیرمنتظره، زبرگ دوره ای را پیش بینی می کند که آلت کوین ها می توانند بیت کوین را در بازار تحت الشعاع قرار دهند. با پیش‌بینی فصل آلت‌کوین، او پیشنهاد می‌کند که صعودی که بیت‌کوین رهبری می‌کند می‌تواند توسط آلت‌کوین‌ها پیشی بگیرد و مرحله افزایش صعودی و FOMO را آغاز کند.

اگر تاریخ تکرار شود، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال می توانند در ماه های آینده شاهد افزایش قابل توجهی به ۱۲۰۰۰۰ دلار باشند که چشم انداز بازار را تغییر می دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا