🚨 اخبار ارز دیجیتال

با ظهور خریداران ۳۰۰۰۰ دلاری بیت کوین، قیمت بیت کوین “قطعا صعودی” باقی می ماند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از معامله گران گفت که بیت کوین ممکن است پس از یک دوره نوسان شدید به محدوده آشنا بازگشته باشد، اما شرایط برای قیمت های بیت کوین «قطعاً صعودی» است.

بیت کوین (BTC) در ۷ ژوئیه زمانی که معامله گران پس از یک روز پر نوسان بهبود یافتند، به اقدامات محدود به محدوده بیشتر اشاره کرد.

نمودار ۱ روزه BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین پس از ۲۴ ساعت نوسان پیشنهاد می شود

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که قیمت بیت کوین یک شبه به ۳۰۰۰۰ دلار رسیده است.

گاوهای بیت کوین امیدوار بودند که بالاترین نرخ روز قبل در سال جدید، BTC/USD را برای همیشه از محدوده معاملاتی چند ماهه خارج کند، اما ناامید شدند.

بزرگترین ارز دیجیتال با قیمت ۳۱۵۰۰ دلار رد شد و تنها چند ساعت بعد به زیر مرز ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و انتهای این محدوده را به چالش کشید.

بنابراین، با نگاه به آینده، معامله گران در کوتاه مدت به حالت ریسک خارج شده اند.

معامله گر محبوب Jellet اشاره کرد که شاخص قدرت نسبی (RSI) یک چرخه چهار ساعته را تکمیل کرده است و به طور موثر تبلیغات قبلی را لغو کرده است.

بیت کوین – RSI 4 ساعته تقریباً به طور کامل بازنشانی می‌شود، قیمت به سمت پایین‌ترین سطح منطقه می‌رود. ما انتظار نوسانات زیادی در آخر هفته نداریم، اما شاید PA در محدوده بیشتر باشد. گفت دنبال کننده توییتر.

نمودار ۴ ساعته BTC/USD شامل RSI. منبع: TradingView

با این حال، معامله گر همکار Skew گفت که خریداران نزدیک به پایین ترین سطح یک شبه ۲۹۷۰۰ دلار ثابت به نظر می رسند.

او اضافه پس از رسیدن به ۳۱۵۰۰ دلار، مسیر قیمت بیت کوین توسط فروش کوتاه “تهاجمی” تضعیف شد.

بیت کوین قطعا صعودی است

دورنمای بلندمدت به طور کلی به طور مشابه صعودی باقی می‌ماند، با اصلاحات کوتاه‌مدت و حرکت‌های جانبی پایین‌تر از مقاومت، موانعی را برای غلبه بر آنها ایجاد می‌کند.

موارد مرتبط: تجزیه و تحلیل بیت کوین موافقت می کند قیمت بیت کوین ممکن است در ۳۵۰۰۰ دلار متوقف شود

از جمله آنها TraderKoz بود که مانند دیگر فعالان بازار، نگرانی‌ها در مورد کاهش بیشتر را که روند صعودی بیت کوین را به چالش می‌کشد، از بین برد.

او گفت: “بسیاری از مردم در مورد واکنش کوتاه مدت صحبت می کنند، بنابراین مهم است که تصویر کلی را در ذهن داشته باشیم و تمرکز خود را از دست ندهیم.” ادعا کرد ۶ جولای.

خواه به ۲۸۰۰۰، ۲۹۰۰۰ یا هر جای دیگری برگردد، نمودار هفتگی قطعا صعودی است (به نظر من) و من قصد دارم نزول بخرم.”

پیش تجزیه و تحلیل پذیرفته دلالت بر این دارد که چنین منطقه عقب‌نشینی می‌تواند بسیار «ایده‌آل» باشد و کسانی که منتظر آن هستند می‌توانند پشت سر بگذارند.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه ۳ نقطه ای برای موفقیت

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا