اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به ۲۲۰۰۰ دلار رسید؟ به نتایج مالی ماهانه بیت کوین برای این سطوح کلیدی توجه کنید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با نزدیک شدن بیت کوین به یکی از مهم ترین نتایج درآمد ماهانه از زمان بالاترین قیمت خود در نوامبر ۲۰۲۱، شرط بندی های قیمت بیت کوین در حال افزایش است.

بیت کوین (BTC) زیر ۲۸۰۰۰ دلار است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

روندهای ۲۰۰ هفته ای اهداف محبوب قیمت بیت کوین

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD در ۳۱ مارس به ۲۷۵۳۳ دلار کاهش یافت.

این بدان معناست که این جفت در زمان نوشتن این مقاله در حدود ۲۷۸۰۰ دلار معامله می شود، زیرا معامله گران مهم ترین سطوح حمایت و مقاومت پیش رو را اعلام می کنند.

برای کریپتو تونی، بخش فعلی محدوده معاملات بیت کوین مهم است. این به این دلیل است که ۲۷۷۰۰ دلار سطح تعادل (EQ) را تشکیل می دهد و حمایت کلیدی است که گاوها باید نگه دارند.

“۲۷,۷۰۰ دلار سطح (EQ) است که باید در این آخر هفته تماشا کنید، اگر در حال حاضر یک موقعیت طولانی جدید دارید. من بودم. من نوشته ام در برخی از آخرین تحلیل های روز خود در توییتر.

نمودار پیوست بالا، پایین و EQ BTC/USDT در بایننس را نشان می دهد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/Twitter

Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، گفت که او معتقد است میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای بیت کوین (WMA) نزدیک به ۲۵۵۰۰ دلار، “جلو کار” بعدی خواهد بود.

این به پایین ترین حد دو هفته ای تبدیل می شود زیرا گاوها می خواهند از برگشت حمایت/مقاومت در ۲۰۰WMA جلوگیری کنند.

در همین حال، معامله‌گر Credible Crypto به دنبال‌کنندگان هشدار داده است که با توجه به مقاومت High Timeframe (HTF) درست بالاتر از قیمت نقدی، در بالاترین سطح ۹ ماهه صعودی بمانند.

مرتبط: سازمان‌های مجری ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می‌کنند

او گفت: “شما مجاز نیستید در اوج ها صعودی باشید و وارد مقاومت اصلی HTF شوید. اگر می خواهید دوباره به سمت بالا شلیک کنید، باید در اینجا مقاومت کنید.” آغاز شد تحلیل توییتر

هدف نزولی ۲۲۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ دلار است و در صورت حفظ بازار، هدف کمتر چشمگیر ۲۵۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ دلار است.

“ناحیه قرمز بالای ما مقاومت HTF و عرضه هفتگی است که تاکنون آزمایش نشده است. منطقی است که این ناحیه را قبل از اصلاح بزرگتر به ۲۲-۲۳k BTC آزمایش کنیم.

“این به این معنی نیست که باید اتفاق بیفتد، اما اجازه ندهید که گاوهای بزرگ دوباره به مقاومت تبدیل شوند، حتی اگر اوج ها از اینجا برگردند.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Credible Crypto/Twitter

ساختار بازار بیت کوین تغییر کرده است

حساب تحلیلی Tedtalksmacro با اشاره به نتایج ماهانه خوش بینی بیشتری نشان داد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین بازار خرس را کنار خواهد گذاشت؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

او استدلال کرد که در یک بازه زمانی طولانی تر، بیت کوین از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در نوامبر ۲۰۲۱، ساختار خود را “واقعا” تغییر داده است تا یک بار برای همیشه بازار نزولی را بشکند.

بیت‌کوین تمام تلاش خود را می‌کند تا برای کسانی که می‌خواهند وارد شوند و برای رالی چرخه بعدی خود آماده شوند، تبلیغ کند. از مارس به اولین بالاترین تاریخ خود (HL) رسیده است.» بسته شدن.

معامله‌گران اکنون یک غیرفعال‌سازی واضح دارند که به خریدهای طولانی اجازه می‌دهد پس از پذیرش به محدوده زیر ۲۴k برگردند. ساختار بازار با موفقیت و واقعاً تغییر کرده است.

نمودار مشروح BTC/USD.منبع: تد/تویتر

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا