اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین حرکت Wyckoff “کتاب درسی” را نشان می دهد زیرا گاوهای بیت کوین از ۲۵۰۰۰ دلار دفاع می کنند

تجزیه و تحلیل بیت کوین به طور فزاینده ای معتقد است که پایین بودن قیمت بیت کوین در این چرخه به پایان رسیده و گرد و غبار پاک شده است.

بیت کوین (BTC) در ۱۵ سپتامبر افزایش یافت زیرا تحلیلی تغییرات اخیر قیمت بیت کوین را به عنوان “کتاب درسی” توصیف کرد.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

تحلیلگر بیت کوین: “سپتامبر یک روز تعطیل نیست”

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در ۲۶۶۰۰ دلار متمرکز شده‌اند که کمتر از یک سطح شکست عمده است.

علیرغم گزارش‌ها از آخرین شاخص‌های اقتصاد کلان ایالات متحده که نشان می‌دهد تورم سرسخت‌تر از حد انتظار بوده است، بیت کوین یک روز قبل به بازارهای سنتی پیوست.

مایکل ون د پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight، در میان احساسات صعودی مجدد، امیدوار بود که BTC/USD به پایین ترین سطح خود نرسد.

او گفت: «بیت‌کوین می‌تواند باعث شکست بالقوه صعودی شود، اما ما باید مطمئن شویم که دوباره پایین‌ترین سطح را آزمایش نمی‌کند. پست اختصاصی در X (توئیتر سابق) در ۱۴ سپتامبر.

با استناد به این خبر مبنی بر درخواست دویچه بانک، بزرگترین وام دهنده آلمان، برای مجوز نگهبانی کریپتو، وان دی پوپ روی ۲۵۰۰۰ دلار به عنوان سطحی تمرکز کرد که گاوها را از بازار دور نگه می دارد.

ما یک جهش در ۲۵۰۰۰ دلار داریم و باید اعداد را بالاتر از آن نگه داریم. در این صورت، ما باید بین ۲۵۶۰۰ تا ۲۵۹۰۰ دلار نگه داریم و در زیر آن مقدار زیادی حرکت را قبل از اینکه واقعاً هر حرکتی ببینیم، خواهیم دید. آغاز خواهد شد،” او پیشنهاد کرد.

نمودار ۱ هفته ای BTC/USD 200EMA. منبع: TradingView

اگرچه هنوز زیر مجموعه ای از میانگین های متحرک اصلی (MAs) است، اما میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای (EMA) همچنان به عنوان پشتیبان عمل می کند و در ماه مارس و در شروع بازار صعودی بهبود می یابد. این یک ویژگی مهم است.

ون دی گفت: “من فکر می کنم احتمال کاهش در این چرخه در حال افزایش است. چرا؟ خب، ما دوباره بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای نگه داشته ایم و احتمالاً این بار نیز بالاتر از آن بسته خواهیم شد.” آقای پوپ ادامه داد.

“سپتامبر تعطیل نیست، اما به نظر می رسد که ما از اینجا ادامه خواهیم داد.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

او بر بالاترین قیمت روز گذشته یعنی ۲۶۸۰۰ دلار به عنوان خطی که باید شکسته شود، تاکید کرد.

Wyckoff بازگشت قیمت کلاسیک BTC را نشان می دهد

از سوی دیگر، با نگاهی بلندمدت خوشبینانه، منابع معاملاتی مارمولک پول سهام مشابه هستند. نتیجه گیری در مرحله بعد، قیمت BTC باید بیشتر افزایش یابد.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین با نصف شدن در سال ۲۰۲۴ به ۴۶۰۰۰ دلار می رسد – مصاحبه با Filbfilb

تجزیه و تحلیل X از روش Wyckoff برای مقایسه روند قیمت در سال گذشته با مرحله “انباشت” طولانی استفاده کرد.

این چرخه قیمت دارایی را توصیف می کند و پس از آشکار شدن یک نوسان پایین، که در اصطلاح Wyckoff به عنوان “بهار” شناخته می شود، محرک را مشخص می کند، که منجر به شروع یک روند صعودی جدید یا بازگشت به محدوده معاملاتی بالاتر قبلی می شود.

برای مارمولک‌های سهام، بهار پس از پایین آمدن BTC/USD در اواخر سال ۲۰۲۲ اتفاق افتاد.

“ما در ژانویه یک بهار داشتیم، در پایان ماه مارس یک شکست وجود داشت، و اکنون در حال تجربه یک عود مجدد هستیم. رفتار Wyckoff کتاب درسی.”

نمودار مقایسه BTC/USD. منبع: Stockmoney Lizards/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا