اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین هدف بعدی 33000 دلار خواهد بود زیرا بیت کوین به یک معکوس مقاومت بزرگ نگاه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت کوین با یک خط روند فوق العاده در 31000 دلار روبرو است و سهام ایالات متحده همچنان قیمت بیت کوین را بالاتر می برد.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 14 آوریل به بالاترین حد خود در 10 ماه گذشته رسید، زیرا تحلیلگران همچنان انتظار افزایش بیشتر را داشتند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

31000 دلار به عنوان Make or Break Trendline فاش شد

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD قبل از تثبیت حدود 30700 دلار به بالای 31000 دلار رسید.

این جفت ارز تغییر عمده ای را مشاهده نکرد، زیرا آنها به سمت زمینی که ابتدا در ژوئن 2022 از دست دادند، حرکت کردند.

فعالان بازار اکنون به پتانسیل گاوها برای سرمایه گذاری از حرکت موجود با کمک یک روند کلان مثبت چشم دوخته اند.

S&P 500 و Nasdaq Composite Index در زمان نگارش این مقاله 0.3 درصد افزایش یافتند و سهام ایالات متحده با افزایش باز شد.

جاش راگر، معامله گر و تحلیلگر معروف، گفت: “سهام با گرمی باز شد و دلار بیت کوین توانست به بالاترین حد قبلی خود ادامه دهد.” گفت دنبال کنندگان توییتر پس از باز شدن.

در نظر بگیرید که یک آزمایش مجدد وجود دارد و ممکن است در اینجا بیش از 31000 دلار باشد.”

نمودار BTC/USD، S&P 500. منبع: جاش راجر/ توییتر

برخی دیگر احتمال رسیدن بیت کوین/دلار آمریکا به 32000 دلار و بالاتر را در مدت زمان کوتاهی قبل از تایم اوت واضح تری در نظر گرفته اند.

جسی داو، تحلیلگر کلان گفت: توقف بعدی کمی بالاتر از 33000 دلار خواهد بود و میانگین متحرک 100 برابری در بازه زمانی هفتگی را برآورده می کند. ادامه بخشی از تحلیل این هفته توییتر.

“به یاد داشته باشید که واگرایی ها و همگرایی های صعودی هر هفته وجود دارد. این هرگز شکست خورده است، حتی پس از اینکه قیمت بیت کوین حداقل 75 درصد از آخرین چرخه کاهش یافته است.”

بزرگ‌نمایی اهمیت محدوده فعلی قیمت‌های لحظه‌ای را آشکارتر می‌کند، به طوری که 31000 دلار به عنوان پشتیبان تقسیم‌بندی 2021 تا ژوئن 2022 است.

برانت بیت کوین طولانی مدت باقی می ماند

در میان برگزیدگان مختلف که «فصل alt» را آغاز کردند، این معامله گر کهنه کار پیتر برانت بود که نسبت به بیت کوین صعودی باقی ماند.

مطالب مرتبط: کدام بازار بیت کوین را خرس می کند؟ قیمت بیت کوین صادقانه از هاوینگ های قدیمی کپی کرد

در توییتی در 13 آوریل، برانت علاوه بر سهام، موقعیت خرید بیت کوین را نیز فاش کرد که نشان می دهد بدترین وضعیت بازار نزولی به پایان رسیده است.

پیش از این، آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX فاش کرده بود که در استراتژی سرمایه‌گذاری خود تجدید نظر کرده و ترجیح داده است که قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

او در یک پست وبلاگی که ماه گذشته منتشر شد، پیش بینی کرد: افزایش بعدی بیت کوین یکی از منفورترین ها در تمام دوران خواهد بود.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان‌شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا