اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به 17000 دلار می رسد همانطور که تجزیه و تحلیل درباره “رویداد ریسک” بیت کوین ورودی هشدار می دهد

بیت کوین نه تنها به دلیل تأثیر FTX، بلکه به دلیل نزدیک شدن به مهلت های داده های کلان و نزدیک شدن به پرداخت های Mt. Gox به دسامبر وارد می شود.

بیت کوین (BTC) به طور موقت در 30 نوامبر به دلیل نوسانات بسته شدن ماهانه به 17000 دلار بازگشت.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

معامله گران: 17500 دلار بسته شدن ماهانه “بیشترین نتایج صعودی”

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD به دنبال انتظارات معامله گران، قبل از ادغام سطوح بالاتری را طی می کند.

قیمت بالای 17072 دلار در Bitstamp ظاهر شد، اما این جفت نتوانست اوج را معکوس کند و از آن حمایت کند. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 16900 دلار در نوسان است.

کوین تلگراف روز قبل گزارش داد که 17000 دلار محدوده کلیدی برای بازیابی گاوها است و تا زمانی که این اتفاق نیفتد، وضعیت موجود پابرجا خواهد بود.

Cheds تحلیلگر مشهور گفت: “گاوهای BTC دلاری می خواهند 16.8k را به عنوان اولین معکوس روند متضاد S/R نگه دارند. پایین نشان دهنده یک ضربه جزئی است.” من اینجا هستم. بسته شدن، شورت آشکار در بلند.

چند ساعت پس از بسته شدن کندل ماهانه، بازار انتظار دارد نوسانات آغاز شود و زیان ها پس از بسته شدن هفتگی در 27 نوامبر کاهش یافته است.

کردیبل کریپتو، تحلیلگر همکار، گفت: ما به دنبال بسته شدن ماهانه بالای 17.5 هزار (پایین ترین نرخ ژوئن) برای صعودی ترین نتایج در اینجا هستیم. من نوشته ام بخشی از به روز رسانی توییتر.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Credible Crypto/ Twitter

بر اساس داده های Coinglass، در زمان نگارش این مقاله، BTC/USD در ماه نوامبر حدود 17.5 درصد کاهش یافت.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

قیمت بیت کوین “رویدادهای مخاطره آمیز” جمع آوری می شود

شرایط کلان در آن روز ثابت ماند زیرا بازارهای سهام آسیا در آستانه افتتاح وال استریت در 30 نوامبر دوباره صعودی شدند.

مرتبط: بیت کوین چهارمین بدترین تاریخ خود را تسلیم کرد زیرا دارنده بیت کوین در یک هفته 10 میلیارد دلار از دست داد

هانگ سنگ هنگ کنگ در زمان نگارش این مقاله 2.2 درصد رشد کرد و به شاخص ترکیبی شانگهای اجازه داد تا زیان اولیه خود را جبران کند.

نمودار شمعی 1 ساعته از شاخص هانگ سنگ (HSI).منبع: Trading View

با این حال، شرکت تجاری QCP Capital که چشم انداز دسامبر را تجزیه و تحلیل کرد، چندین “رویداد خطر” را برای دارندگان بیت کوین ترسیم کرد که باید مراقب آنها باشند.

اینها در قالب داده های شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) در 13 دسامبر منتشر شد. این مصادف با اولین جلسات استماع کنگره ایالات متحده در مورد شکست FTX است.

روز بعد، کمیته بازار آزاد فدرال رزرو (FOMC) قرار است انتظارات و سیاست تورمی را ترسیم کند.

QCP گفت: “بنابراین اگرچه ممکن است شوک های موقت بیشتری در بازار پر از ترس وجود نداشته باشد، بسیاری مجبورند به طور مداوم دارایی های خود را برای افزایش نقدینگی بفروشند. ما معتقدیم ادامه کاهش قیمت در بازار ارزهای دیجیتال تا سال آینده ادامه خواهد داشت.” در آخرین خبرنامه Crypto Circular نظر داد.

این احتمالاً در نیمه دوم سه ماهه سوم سال آینده به پایان می رسد، زمانی که اقتصاد واقعی به شدت تحت تاثیر نرخ 4.75 درصدی یک شبه قرار گرفته است و فدرال رزرو را مجبور به چرخش می کند و نقدینگی بسیار مورد نیاز را ایجاد می کند. می توان آن را آزاد کرد و آن را پیدا کرد. بازگشت به بازار کریپتو.”

این سازمان افزود که بازخرید به طلبکاران صرافی منحل شده Mt. Gox، که برای ژانویه برنامه ریزی شده است، می تواند به نوسانات قیمت BTC دامن بزند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا