اخبار ارز دیجیتال

به لطف مشارکت eToro، قیمت بیت کوین اکنون در توییتر فعال است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این اقدام به دنبال مشارکت ۱۳ آوریل بین توییتر و صرافی ارزهای دیجیتال اسرائیل انجام شد.

حدود ۱۸ آوریل، توییتر قیمت بیت کوین (BTC) را در پلتفرم رسانه اجتماعی خود منتشر کرد. این را می توان با استفاده از ابزار جستجو مشاهده کرد.

قیمت ها توسط TradingView، یک پلت فرم نمودار ارائه شده است. در ارتباط با نمایشگر، پیوندی به صرافی ارز دیجیتال eToro اسرائیل وجود دارد که در آن کاربران می‌توانند بیت کوین بخرند و بفروشند. در زمان انتشار، به نظر می‌رسد که فقط مظنه‌های قیمت بیت‌کوین در دسترس هستند و دیگر مظنه‌های قیمت ارزهای دیجیتال اصلی موجود نیستند. یک سلب مسئولیت با عنوان “سرمایه شما در معرض خطر” نیز همراه با نمودار قیمت بیت کوین است.

قیمت بیت کوین در شبکه های اجتماعی محبوب | منبع: توییتر

در ۱۳ آوریل، کوین تلگراف گزارش داد که توییتر، از طریق مشارکت خود با eToro، گزینه های معاملاتی برای ارزهای دیجیتال و سهام را مستقیماً در داخل برنامه معرفی خواهد کرد. سخنگوی صرافی گفت:

توییتر به بخش بسیار مهمی از جامعه سرمایه گذاری شخصی تبدیل شده است. جایی است که بسیاری از مردم برای دسترسی به اخبار مالی و کسب دانش به آن مراجعه می کنند. $Cashtags نقش اصلی را در این گفتگو ایفا می کند. ما فکر می کنیم که می توانیم، و در حال حاضر بسیاری از آنها را دریافت کرده است. توجه.”

ایلان ماسک جدا از توییتر، در ۱۷ آوریل اعلام کرد که پس از مشاهده موفقیت ربات چت هوش مصنوعی (AI) خود ChatGPT، یک برنامه هوش مصنوعی به نام “TruthGPT” ایجاد خواهد کرد. به گفته ماسک، هوش مصنوعی حقیقت جویانه مقابله با آن چیزی است که او به عنوان یک سوگیری “چپ” در صنعت رسانه درک می کند.

مجله: شکوه بیت کوین در TikTok چین، ۳۰ میلیون کاربر سرزمین اصلی، داستان جاستین سان

توییتر اولین پلتفرم اجتماعی بزرگی نیست که قیمت بیت کوین را پذیرفته است. در ۱۰ آوریل، Douyin، نسخه چینی TikTok، تخمین قیمت بیت کوین را برای ۷۳۰ میلیون کاربر خود در سرزمین اصلی چین منتشر کرد. یک روز پس از اجرا، این مظنه برداشته شد و با پیامی به کاربران هشدار داد که «ارزهای دیجیتال غیررسمی وضعیت قانونی مشابه ارزهای فیات را ندارند». [in China]”

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا