اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت بیت کوین امروز 25 دی 1401 / آیا BTC وارد کانال 30 هزار دلاری می شود؟

بیت کوین (با نشان ₿) در 12 ژانویه به بالای 19000 دلار رسید، که بالاترین سطح از 8 نوامبر است. اگرچه ممکن است بازار صعودی با عجله شروع نشود، داده‌های Glassnode نشان می‌دهد که پایه و اساس پایین بودن کلان Bitcoin ممکن است وجود داشته باشد. این شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای در 12 ژانویه توییت کرد که “13٪ از عرضه در گردش” زمانی که بیت کوین به 18200 دلار افزایش یافت به سود بازگشت. این نشان می دهد که مرحله بزرگی از انباشت در محدوده 16500 تا 18200 دلار اتفاق افتاده است.

آیا ممکن است که XBT یا همان BTC وارد کانال 30 هزار دلاری شود؟ در ادامه اخبار ارز دیجیتال موبو ارز به این مورد می پردازیم.

عملکرد روزانه بازار ارزهای دیجیتال
تصویر از Coin360

بسیاری از اوقات، معامله‌گران به دلیل اینکه در انکار باقی می‌مانند، یک پایین را از دست می‌دهند. اگر معامله‌گران می‌خواهند روندی را زودتر به دست آورند، باید به‌خوبی روی عملکرد قیمت نظارت داشته باشند زیرا دنباله‌ای از اوج‌ها و پایین‌ترین قیمت‌ها ممکن است نشان‌دهنده تمایلات صعودی باشد.

بررسی و تحلیل نمودار BTC/USDT برای پیش بینی قیمت بیت کوین

بررسی و تحلیل نمودار BTC/USDT برای پیش بینی قیمت بیت کوین

افزایش شدید چند روز گذشته، شاخص قدرت نسبی (RSI) را به محدوده خرید بیش از حد سوق داده است، که نشان دهنده یک اصلاح یا تثبیت احتمالی در کوتاه مدت است.

اگر گاوها اجازه ندهند که قیمت به زیر سطح شکست 18388 دلار سقوط کند، تغییری در احساسات از فروش در رالی به خرید در کاهش قیمت پیشنهاد می‌شود. سپس جفت BTC/USDT می تواند به روند بهبود خود به سمت مقاومت اصلی بعدی در 21500 دلار ادامه دهد.

اگر خرس‌ها بخواهند شتاب مثبت را کاهش دهند، باید به سرعت قیمت را به زیر 18388 دلار برگردانند. سپس این جفت می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA) 17378 دلار کاهش یابد.

منبع: cointelegraph

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا