🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر، پیش بینی قیمت بیت کوین: می گوید بیت کوین سیگنال نزولی می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) پس از اینکه خرس‌ها یک شبه رشد بزرگترین دارایی را مسدود کردند، وارد حالت محدود شد. بدون رها کردن، خرس‌ها قیمت سکه را به ۴۲۸۲۲.۵۹ دلار رساندند که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۱ درصد افزایش داشت. راستی به گفته علی مارتینز، تحلیلگر ارشد بازار، این سطح قیمت می تواند برای سرمایه گذارانی که به دنبال یک فرصت بلند مدت هستند، مهم باشد.

مارتینز در خطاب به X خاطرنشان کرد که نسبت ارزش بازار بیت کوین به ارزش واقعی (MVRV) در ۱۲ ماه گذشته کمتر از میانگین ۹۰ روزه خود بوده است. به گفته این تحلیلگر، این سیگنال فرصتی برای “خرید شیب” ارائه می دهد.

نمودار همراه در پست نشان داد که لحظات قبلی خرید پایین اغلب با دوره‌ای از رشد شدید همراه است که منجر به بالا رفتن پایین‌تر می‌شود. پیش‌بینی «خرید قیمت» یک فراخوان جسورانه است، به‌ویژه که سرمایه‌گذاران همچنان با انتقال سهام خود به سمت کاهش قیمت در Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) سوق داده می‌شوند.

بازار تا حد زیادی ناپایدار شده است، به طوری که بیت کوین در برخی موارد خرس ها را نقد می کند و در روزهای دیگر رشد را معکوس می کند. در نتیجه، لحظه خرید ممکن است به نفع سرمایه‌گذارانی باشد که تمایل دارند از روندهای نوسان فعلی ارز دیجیتال تا زمانی که ثبات پیدا کنند، استفاده کنند.

نصف شدن بیت کوین یک کاتالیزور بزرگ بود

بسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر بر تاثیر نصف شدن بیت کوین در بازار تمرکز کرده اند، زیرا ظهور محصولات صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) روی قیمت بیت کوین تاثیری نداشته است.

این رویداد که برای آوریل برنامه ریزی شده است، در نهایت می تواند عرضه دارایی را محدود کند. به گفته سامسون مو، این کمبود عرضه و افزایش شدید تقاضا از سوی BlackRock و Fidelity Investments باعث افزایش شدید قیمت بیت کوین در آینده نزدیک خواهد شد.

سایر کارشناسان برجسته بازار نیز خوشبین هستند که رویداد نصف شدن قیمت بیت کوین را به زودی فراتر از بالاترین رکورد قبلی (ATH) کاتالیز کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا