اخبار ارز دیجیتال

مدل قیمت بیت کوین هدف ۱۳۰۰۰۰ دلاری را پس از نصف شدن بیت کوین در سال ۲۰۲۴ نشان می دهد

بر اساس این مدل، بیت کوین در مسیر دو برابر کردن قیمت فعلی بیت کوین، بالاترین سطح تاریخ، طی دو سال پس از نصف شدن آوریل ۲۰۲۴ است.

بر اساس مدل های تحلیلی متعدد، انتظار می رود بیت کوین (BTC) تا پایان سال ۲۰۲۵ به بیش از ۱۲۸۰۰۰ دلار برسد.

آپلود آخرین کار تخمین قیمت بیت کوین در مصاحبه ای در ۱۷ اکتبر با X، معامله گر و تحلیلگر محبوب CryptoCon میزان هدف دو ساله را حدود ۱۳۰۰۰۰ دلار تخمین زد.

پیش بینی های متعدد قیمت بیت کوین به ۱۳۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۵ همگرا می شود

در حالی که فعالان بازار بیت کوین در مورد نحوه واکنش روند قیمت بیت کوین به نصف شدن یارانه بلوک در سال آینده اختلاف نظر دارند، نقشه راه بلندمدت یک چشم انداز کاملا صعودی برای CryptoCon باقی می ماند.

در به‌روزرسانی مدل‌های مختلف که چرخه قیمت بیت‌کوین و اوج‌ها و پایین‌های آن را ترسیم می‌کنند، این تحلیلگر تکرار کرد که منطقه حدود ۱۳۰۰۰۰ دلار به سرعت در حال تبدیل شدن به یک آهنربا است.

او به طور خلاصه گفت: «من اخیراً آزمایش‌های زیادی در چرخه بیت‌کوین انجام داده‌ام و قیمت آن تقریباً یکسان است … ۱۳۰۰۰۰».

نمودار پیوست، قله های به اصطلاح “اوایل” هر چرخه قیمت، و همچنین قله های چرخه واقعی را که بالاترین رکوردهای جدید را تشکیل می دهند، برجسته می کند.

طبق توضیحات CryptoCon، تاپ های اولیه به طور متوسط ​​به مدت سه هفته در دو طرف ۹ جولای رخ می دهند. بالاترین رکورد جدید سه هفته قبل یا بعد از ۲۸ نوامبر رخ خواهد داد، که همانطور که Cointelegraph ماه گذشته گزارش داد، در حال حاضر یک پدیده محبوب است.

زمان این رویدادها با رسم یک خط روند مورب ساده از بالای اولیه اولیه به دست می آید.

X-post ادامه داد: “این قیمت را در بالای دو چرخه اخیر نشان می دهد. با در نظر گرفتن روند چرخه قبلی، قیمت حدود ۱۳۸۰۰۰ دلار است.”

“من آماده افت قیمت هستم، اما ستاره ها برای بیت کوین در این چرخه در ۱۳۰۰۰۰ قرار می گیرند!”

داده های مدل قیمت BTC. منبع: CryptoCon/X

با توجه به زمان بندی مدل، سال ۲۰۲۵ باید سالی باشد که چرخه بعدی رخ می دهد، که کمی کمتر از دو برابر رکورد فعلی ثبت شده در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

“تاریخ به نفع خرس ها است.”

در همین حال، چرخه نصف شدن چهار ساله یک اصل راهنما برای بسیاری از مفسران برجسته بازار بیت کوین است.

مطالب مرتبط: استخراج بیت کوین سخت تر از همیشه است – ۵ نکته که در این هفته باید درباره بیت کوین بدانید

در میان آنها، معامله گر و تحلیلگر محبوب Recto Capital است که همچنان تاکید می کند که سال ۲۰۲۳، قبل از نصف شدن، می تواند قبل از اینکه بازار صعودی به دست بیاورد، پایین ترین سطح منطقه ای جدیدی را ایجاد کند.

او قبلاً هشدار داده بود که بالاترین قیمت ۳۲۰۰۰ دلاری که در اوایل سال جاری مشاهده شد، در نهایت می‌تواند ساختاری دولایه را تشکیل دهد و به کاهش طولانی‌مدت بعدی قیمت BTC دامن بزند.

یکی از آخرین پست‌های X او می‌گوید: «در همان نقطه از چرخه (تقریباً ۱۸۰ روز قبل از نصف شدن)…BTC در سال‌های ۲۰۱۵/۲۰۱۶ به -۲۵ درصد و در سال ۲۰۱۹ -۳۸ درصد بازگشت. خواندن.

تنها سوال این است: آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟ یا سال ۲۰۲۳ چیزی کاملا متفاوت خواهد بود؟

Recto Capital اضافه او گفت که افت های جدید “باید به عنوان فرصتی برای انباشت مجدد تلقی شود.”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا