🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به ۱۶۰۰۰ دلار سقوط کرد زیرا سهام، دلار در جلسه آخر متزلزل شد

آخرین روز معاملاتی تجارت تردفی در سال ۲۰۲۲ الهام چندانی به گاوها نمی دهد زیرا روند قیمت بیت کوین به روند نزولی خود در امتداد سهام و دلار آمریکا ادامه می دهد.

بیت کوین (BTC) نوسانات بیشتری را در افتتاحیه وال استریت در ۳۰ دسامبر شاهد بود و بیت کوین/دلار آمریکا به ۱۶۰۰۰ دلار نزدیک شد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

آیا سال نو “نوسانی که مدت ها در انتظارش بود” را به همراه خواهد داشت؟

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیت‌کوین/دلار آمریکا در Bitstamp به پایین‌ترین حد خود یعنی ۱۶۳۳۷ دلار کاهش یافته است.

این جفت در روزهای بعد از کریسمس شاهد افزایش نوسانات بود زیرا تحلیلگران بر احتمال انفجار نهایی قبل از پایان معاملات سالانه تمرکز کردند.

اگرچه آخرین روز معاملاتی TradFi در سال است، ارزهای دیجیتال در تعطیلات آخر هفته معامله خواهند شد. شاید در بسته شدن هفتگی/ماهانه و اوایل سال ۲۰۲۳ شاهد برخی نوسانات ضروری BTC باشیم. ماجراجویانه.

معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital دریافت کردم از لحاظ تاریخی، یک شاخص قوی برای اینکه پایین ترین نقطه بیت کوین کجاست، زمانی است که نزولی BTC Candle 2 بسته شدن سالانه خود را انجام می دهد.

Rekt Capital در مورد چرخه نصف شدن چهار ساله بیت کوین بحث می کرد.

او استدلال کرد که بدترین اتفاق ممکن است تا پایان هفته بیفتد، و استدلال کرد که “هر گونه تضعیف جنبه منفی در شمع بعدی ۳ فقط یک امتیاز برای خریداران مقرون به صرفه است.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/ توییتر

در بازه زمانی کوتاه‌تر، تصویر نامشخص باقی می‌ماند، با BTC/USD که همچنان محدود به محدوده ۱۰۰۰ دلاری بالاتر از پایین‌ترین قیمت چند ساله خود نسبت به Q4 است.

اطلاعات دفترچه سفارش بایننس که توسط Material Indicators آپلود شده است، هیچ حمایت مشخصی را بین قیمت لحظه ای و ۱۶۰۰۰ دلار نشان نمی دهد، با مقاومت بالای ۱۷۰۰۰ دلار.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، پیش بینی ها برای سه ماهه اول ۲۰۲۳ از بهبودی بالای ۲۰۰۰۰ دلار تا شوک دیگری برای گاوها به شکل زیر ۱۰۰۰۰ دلار متغیر است.

دارایی‌های پرخطر ممکن است «تعدادی مهلت» ببینند

از نظر کلان، سهام ایالات متحده با کاهش اندکی باز شد، به طوری که S&P 500 و Nasdaq Composite هر دو در زمان نگارش این مقاله نزدیک به ۱ درصد کاهش یافتند.

مرتبط: با نزدیک شدن قیمت بیت کوین به ۱۶۰۰۰ دلار، مطالعه می گوید که بیت کوین هنوز کمتر از ارزش گذاری شده است.

همچنین به نظر می‌رسد که دلار آمریکا نمی‌تواند به‌موقع صعود دیگری را برای پایان سال ثبت کند، زیرا شاخص دلار آمریکا (DXY) به روند نزولی خود تا رسیدن به پایین‌ترین سطح شش ماهه ادامه می‌دهد.

“در اینجا روی شاخص USD DXY تمرکز کنید! شکست می تواند به پویایی بازار صعودی شتاب دهد. گفت دنبال کنندگان توییتر در ۲۹ دسامبر.

فدرال رزرو هنوز در حال انقباض است و انقباض ترازنامه می تواند یک عامل کلیدی در سال ۲۰۲۳ باشد.

نمودار شمعی ۱ روزه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا