اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین 6 درصد افزایش می یابد زیرا بیت کوین برای پشتیبانی 28000 دلاری «حیاتی» تلاش می کند.

بنیانگذاران Glassnode می گویند که بیت کوین با رسیدن قیمت بیت کوین به سطح 28000 دلار، در یک “محل بحرانی” قرار دارد.

تجزیه و تحلیل می گوید در حالی که شکستن بیت کوین (BTC) به بالای 28000 دلار نشان دهنده احساسات صعودی است، ضروری است که برای همیشه بهبود یابد.

که در ×پست در 17 اکتبر، جان آلمن و جان هاپل، بنیانگذاران شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، گفتند که 28000 دلار یک نقطه عطف مهم برای قیمت BTC است.

Glassnode: “توجه” برای 28000 دلار

پس از نوسانات شدید که باعث شد بیت کوین برای اولین بار از ماه آگوست به 30000 دلار برسد، بزرگترین ارز دیجیتال توانست برخی از دستاوردهای خود را حفظ کند.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، از زمان نوشتن این مقاله، BTC/USD در حدود 28500 دلار در نوسان است که هنوز حدود 6 درصد از ابتدای هفته افزایش یافته است.

برای المان و هاپل، آنها اکنون در یک دوراهی حساس هستند.

در بخشی از این نظر آمده است: «بازار ارزهای دیجیتال به این بستگی دارد که بیت کوین بتواند به بالای 28000 دلار برسد و آن را حفظ کند.

از زمانی که بیت کوین برای اولین بار در اوایل سال 2021 به بالای 28000 دلار رسید، 28000 دلار میدان جنگی را تشکیل داده است که به طور سنتی به عنوان گاوها و خرس ها در حال مبارزه برای کنترل مسیر بلندمدت آن دیده می شود. سیالیت آن را احاطه کرده است.

داده‌های مجموعه‌های معاملاتی مانند DecenTrader تأیید می‌کنند که وضعیت موجود علی‌رغم تغییرات اخیر قیمت بیت‌کوین، با ۲۸۰۰۰ دلار در منطقه بین لانگ و شورت با اهرم‌های متفاوت، حفظ می‌شود.

داده های نقدینگی بیت کوین منبع: DecenTrader

آلمن و هاپل افزودند: “در حالی که این نقطه عطف محوری برای مدت کوتاهی در معاملات آتی به دست آمد، قیمت‌های بازار نقدی در اوایل امروز به 27.98000 دلار رسید. این محدوده قیمت در طرح بزرگ چقدر مهم است؟” واضح است.

“حرکات سریع و اساس این قیمت ها چیزی بیش از اعداد است. آنها احساسات سرمایه گذاران و روندهای بازار را نشان می دهند. سطح 28k را زیر نظر داشته باشید.”

نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: TradingView

مسیر نصف شدن بیت کوین مورد بحث است

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، پیش‌بینی‌ها در مورد اتفاقی که برای بیت‌کوین در آینده در حدود نصف شدن یارانه بلوک بعدی در آوریل 2024 رخ خواهد داد، بسیار متفاوت است.

مطالب مرتبط: استخراج بیت کوین سخت تر از همیشه است – 5 نکته که در این هفته باید درباره بیت کوین بدانید

در مصاحبه ای در ماه گذشته، یکی از بنیانگذاران DecenTrader، Filbfilb اشاره کرد که قیمت بیت کوین در طول سه ماهه چهارم روند صعودی داشته و می تواند تا نصف شدن به 46000 دلار برسد.

با این حال، برخی از فعالان برجسته بازار همچنان ریسک گریز هستند. در میان آن‌ها، معامله‌گر محبوب کریپتو تونی و دیگران روی بازگشت به 20000 دلار قبل از نصف شدن شرط‌بندی می‌کنند و هدفشان رسیدن به کف نهایی محلی است.

او گفت: “شاید خیلی ها با فریاد زدن که دیگر طولانی شده است، حرکت را تصرف کرده باشند، اما اگر در اینجا مقاومت نکنید و از آن سوء استفاده نکنید، کار اشتباهی انجام می دهید.” گفت تعداد X از مشترکین در مورد افزایش اخیر صحبت می کنند.

شخصاً فکر نمی‌کنم تا زمانی که سطح 28500 دلاری به حمایت تبدیل نشود، زیاد دوام نخواهد آورد.»

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Cryptotony/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا