اخبار ارز دیجیتال

به گفته تحلیلگران، قیمت بیت کوین ۱۶۰۰۰ دلار است

احساسات بیت کوین بدترین چیزی است که تحلیلگران تا به حال دیده اند و قیمت بیت کوین در روز شکرگزاری متوقف شده است.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در ۲۳ نوامبر نزدیک به ۱۶۵۰۰ دلار باقی ماند زیرا بازارهای ایالات متحده منتظر سیگنال شکرگزاری بودند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

مقیاس خاکستری، GBTC همچنان بر خلق و خوی رمزارز غالب است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح دو سال اخیر در روز قبل، از نوسانات اجتناب می‌کند.

این جفت باعث شد تا تحلیلگران یک روز قبل از بسته شدن بازارهای ایالات متحده برای تعطیلات شکرگزاری گمانه زنی کنند، در حالی که مفسران ارزهای دیجیتال همچنان بر گروه ارز دیجیتال (DCG) متمرکز بودند.

مشکلات احتمالی نقدینگی در Genesis Trading که متعلق به DCG است، همچنان کسانی را که انتظار ضرر بیشتر در سراسر بیت کوین و آلت کوین ها را داشتند، ناراحت می کرد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، نگرانی ها در مورد آینده Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، بزرگترین بانک با بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، یک وسیله سرمایه گذاری نهادی بیت کوین است.

در ۲۲ نوامبر، بری سیلبرت، مدیر عامل سابق Grayscale نامه ای به سهامداران DCG منتشر کرد. به طور گسترده به اشتراک بگذارید من سعی می کنم در شبکه های اجتماعی روحیه ایجاد کنم.

منابع تحلیلی Material Indicators نوشت: «من مطمئن نیستم که چگونه گزارش‌های مختلف در مورد DGC، GENESIS و Grayscale را تفسیر کنم، اما نامه دیروز از Barry Silbert به بازار ارزهای دیجیتال امیدوار بود.» افزایش یافت. تاپیک توییتر در آن روز.

با این وجود، او افزود، اعلامیه GBTC ممکن است ساعاتی پس از یک کاتالیزور بالقوه نوسانات منتشر شود.

نمودار همراه فشار خرید و فروش برای بزرگترین صرافی جهانی، بایننس، مقاومت قوی درست زیر ۱۷۰۰۰ دلار را نشان داد.

در سمت خرید، تنها ۱۵۰۰۰ دلار در زمان نگارش این مقاله از حمایت قابل قبولی برخوردار است و قیمت عمده آن ۱۴۰۰۰ دلار است.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

“تا به حال چنین احساسات بدی ندیده بودم”

در همین حال، ویلیام کلمنته، مفسر محبوب، درباره وضعیت کلی بازار کریپتو پس از شکست FTX گفت که احساسات نباید با قدرت اساسی بیت کوین اشتباه گرفته شود.

مرتبط: ممکن است بیت کوین قبل از پایین آمدن قیمت جدید BTC به ضرر ۱ میلیارد دلاری دیگر در زنجیره نیاز داشته باشد

او گفت: «تا به حال احساسی به این بدی ندیده بودم. پذیرفته.

همه شرکت‌های متمرکز در صنعت، نگرانی‌هایی در مورد تسلیم شدن افراد، از دست دادن امید و احساس افسردگی دارند. در این بین، اصول بنیادی بیت‌کوین اصلا تغییر نکرده است. من این را پست می‌کنم تا وقتی به آن رسیدم دوباره بررسی کنم.

بر اساس شاخص کلاسیک کریپتو ترس و طمع، امتیاز ۲۲/۱۰۰ بیش از دو برابر امتیازی است که به طور سنتی با فرورفتگی‌های بازار خرسی مرتبط می‌شود و فضایی برای نزول باقی می‌گذارد.

شاخص ترس و طمع رمزنگاری شده (نمایش). منبع: Alternative.me

شرکت تحقیقاتی Santiment گفت: “این خبر به سرعت در اطراف پلتفرم‌های رمزنگاری منتشر می‌شود که آنها در ماه نوامبر مرده‌اند.” اضافه در یک بینش منحصر به فرد در ۲۲ نوامبر.

به‌عنوان یکی از احساسات نزولی‌تر، این نشانه آن است که معامله‌گران در حال دست کشیدن از جهش‌های بازار هستند.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا