اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین از رالی بابانوئل عبور کرد زیرا نوسانات بیت کوین به رکورد پایین رسید

بر اساس شاخص نوسان تاریخی بیت کوین، بیت کوین هرگز خسته کننده تر از کریسمس ۲۰۲۲ نبوده است، زیرا کریسمس ۲۰۲۲ چیزی برای گاوها یا خرس های بیت کوین ارائه نمی دهد.

بیت‌کوین (BTC) یک حرکت ثابت دیگر قیمت بیت‌کوین را در ۲۵ دسامبر ثبت کرد و صعود بابانوئل را برای کریسمس ۲۰۲۳ غیرممکن کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

شاخص نوسانات بیت کوین به رکورد پایین رسید

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در محدوده معاملاتی محدودی در حدود ۱۶۸۰۰ دلار باقی می‌ماند.

این جفت ارز سرسختانه از ارائه هر نوع نوسانی در بیشتر هفته خودداری کرده است و فقدان محرک های کلان عملکرد ضعیف آن را تقویت کرده است.

ویلیام کلمنته، بنیانگذار شرکت تحقیقات ارز دیجیتال Reflexibility، می گوید: نوسانات بیت کوین به پایین ترین حد خود رسیده است. دریافت کردم در کنار نمودار شاخص نوسان تاریخی بیت کوین.

نمودار کندل استیک یک هفته ای از شاخص نوسان تاریخی بیت کوین.منبع: Trading View

او اضافه کرد که کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال تمام دستاوردهای خود را از بالاترین سطح سال ۲۰۱۷ به دست آورده است و اکنون در حال آزمایش آن اوج ها به عنوان پشتیبانی است.

نمودار شمعی ۱ ماهه ارزش بازار کریپتو.منبع: Trading View

در همین حال، معامله گر و تحلیلگر فینیکس قابل توجه موازی با کریسمس ۲۰۱۸ درست پس از آخرین بازار نزولی بیت کوین در نصف قبلی رخ می دهد.

فاصله بین بالاترین رکوردهای تاریخ و کریسمس یک سال بعد تقریباً یکسان بود، با ۱۱۷ میله و ۱۳۷ کندل در نمودارهای ۳ روزه در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ به ترتیب.

نمودار مشروح BTC/USD.منبع: فینیکس / توییتر

آمدن به Q1 بدترین است؟

با نگاهی به آینده، یکی دیگر از حساب‌های تحلیلی محبوب، Bagy، اخباری به همان اندازه غیر الهام‌بخش برای Hodler در آستانه سال ۲۰۲۳ منتشر کرده است.

مطالب مرتبط: میز شام کریسمس: امسال با کریپتوکارنسی چه گذشت و چه چیزی به خانواده خود بگویید

سال آینده او آب و هوا، BTC/USD نمی تواند به بالای ۲۵۰۰۰ دلار برسد و بهبود واقعی را به سال ۲۰۲۴ یعنی نصف شدن واگذار می کند.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: باگی/ توییتر

تونی گینا، تحلیلگر، که در شب کریسمس تئوری خود را مبنی بر اینکه سه ماهه آینده بازار نزولی بعدی را تولید خواهد کرد، دو چندان کرد، حتی کمتر خوشبین بود.

با این حال، این فضا را برای یک اسپرینت نهایی به ۱۹۰۰۰ دلار در هفته آخر سال باز می کند.

“تله نهایی گاو نر در ۱۷.۵-۱۹۰۰۰ در دسامبر-ژانویه. سقوط نهایی به ۱۱-۱۴۰۰۰ در سه ماهه اول ۲۰۲۳.” پیش بینی کرد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Toni Ghinea/ توییتر

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا