اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به ۲۸۶۰۰ دلار افزایش یافت زیرا بیت کوین در انتظار سخنرانی فدرال رزرو فدرال پاول “بسیار دلپذیر” است.

با قیمت بیت کوین بالای ۲۸۶۰۰ دلار، بازدهی بالا در اوراق خزانه ایالات متحده باعث موج‌هایی می‌شود، بیت‌کوین ممکن است شاهد حرکتی «بسیار بدبینانه» از سوی رئیس پاول باشد.

بیت کوین (BTC) پس از افتتاح وال استریت در ۱۹ اکتبر قبل از سخنرانی مهم در مورد سیاست اقتصادی ایالات متحده، تحت فشار ۲۸۵۰۰ دلار باقی ماند.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

لپارد: پاول می‌تواند «بسیار بدجنس» را برگرداند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که فعالیت قیمت بیت‌کوین قبل از اظهارنظر جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، افزایش یافته است.

پاول قرار است روز پنجشنبه در ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت شرقی در باشگاه اقتصادی نیویورک سخنرانی کند و با یک سناریوی کلان اقتصادی پیچیده روبرو شود که بازدهی اوراق ۱۰ ساله خزانه داری ایالات متحده را در بالاترین سطح خود از سال ۲۰۰۷ خواهد دید.

از آنجایی که سایه بحران مالی جهانی ۲۰۰۸ در چشمان فعالان بازار باقی مانده است، میزان زبان رئیس پاول به یک موضوع کلیدی تبدیل شده است.

“ما نمی توانیم اجازه دهیم سقوط اوراق قرضه ادامه یابد” لارنس “لری” لپارد، گورو مدیریت ثروت گفت X تعداد مشترکان آن روز.

«پیش‌بینی: آقای پاول از اظهارات و اقدامات بسیار کذب خودداری می‌کند، که باعث افزایش گسترده در بازار اوراق قرضه ایالات متحده می‌شود.»

پیش از این تصور می شد که فدرال رزرو قصد دارد تا نرخ های بهره را برای مدت طولانی بالا نگه دارد، با توجه به داده های مختلف که نشان می دهد نرخ تورم سریعتر از حد انتظار ادامه می یابد.

آخرین داده‌های ابزار FedWatch گروه CME نشان می‌دهد که احتمال باقی ماندن نرخ‌های بهره در سطح فعلی در ۸۸ درصد در نشست بعدی کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در ۱ نوامبر، در حالی که امکان افزایش نرخ‌های بیشتر وجود دارد. فقط ۱۱ درصد جنسیت دارند. پیاده روی

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرومنبع: CME Group

محمد الاریان، اقتصاددان، در بخش “Squawk Box” CNBC پیشنهاد کرد که نرخ بهره نباید دوباره افزایش یابد و نتیجه باید برای دارایی های ریسک، از جمله ارزهای دیجیتال، مطلوب تر باشد.

او درباره سخنرانی پاول گفت: «پیامی که اکنون باید ارسال شود این است که فدرال رزرو تمام شده است، ما تمام شده ایم.

“این باید پیام باشد. نمی‌دانم او آن را خواهد داد.”

معامله گران بیت کوین مراقب دیوار نقدینگی هستند

در همین حال، خود حرکات قیمت BTC بین ابرهای نقدینگی ثابت ماند و منجر به کاهش نوسان شد.

مطالب مرتبط: نگه داشتن سخت: سرمایه گذار بلندمدت بیت کوین برای اولین بار مالک بیش از ۷۶ درصد کل بیت کوین است

داده ها منابع مانیتورینگ زنجیره‌ای Material Indicators تأیید می‌کند که شرایط در دفتر سفارش بایننس بدون تغییر باقی می‌ماند، با سطوح حمایت و مقاومت قابل توجهی بدون تغییر به دنبال نوساناتی که این هفته آغاز شد.

داده های دفتر سفارش بیت کوین/دلار بایننس. منبع: شاخص مواد/X

بنابراین، معامله گران به تقاطع های خطوط مهمتر در شن و ماسه دورتر از قیمت نقطه توجه داشتند. در میان آنها Crypto Tony بود که به ترتیب اهداف ۲۸۰۰۰ دلار و ۲۹۰۰۰ دلار را برجسته کرد.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، خطوط روند اصلی در حال حاضر حمایت خریدار را حفظ کرده اند و به پیش بینی های صعودی بیت کوین در آینده اهمیت می دهند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا