اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهنده عمو Rockstar درباره کلیدهای پذیرش بیت کوین بحث می کند: BTC Prague 2023

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

راک استار معتقد است که با پیوستن، حمایت، ارتباط و همکاری بیشتر بیت کوین‌کنندگان با یکدیگر، بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد.

اخیراً، در رویداد BTC پراگ، در حالی که هنوز بخش‌هایی از جهان وجود دارد که پذیرش بیت‌کوین (BTC) هنوز در مراحل ابتدایی خود است، چالش‌های جدیدی به وجود آمده است و این که چگونه جامعه روز به روز بیشتر می‌شود. این نشان می‌دهد که بسیاری از مردم مثبت هستند. در مورد امکان جذب حامیان BTC.

در مصاحبه ای با جوزف هال، خبرنگار کوین تلگراف، عمو راکستر توسعه دهنده بیت کوین مستعار، که رئیس بیت کوین برای پلتفرم پرداخت Strike است، نظرات خود را در مورد پذیرش بیت کوین و اینکه چگونه بیت کوین در سال 2023 دوستدار محیط زیست خواهد بود، به اشتراک گذاشت. او از مبرم ترین نگرانی های خود صحبت کرد. در داخل سیستم

به گفته سازنده، او توانست داستان خود را در رویداد BTC پراگ تعریف کند. زمان محدود بود، اما او گفت که می‌توانست مردم را وادار کند تا «تکه‌های کوچک» را که آنها معتقد بودند «می‌توانند برای خودشان انجام دهند»، جلب کنند. او توضیح داد:

“در پایان، موضوع این است. به عنوان مثال، چگونه می‌توانیم افراد بیشتری را که شخصاً از بیت‌کوین الهام گرفته‌اند، مشارکت دهند؟ و پذیرش بیت‌کوین را افزایش دهیم.”

توسعه دهنده مردم را تشویق کرد که بیت کوین را کشف کنند و با او یا شرکتشان Strike تماس بگیرند تا ببینند چگونه می توانند با هم کار کنند.

عمو راک استار با جوزف هال خبرنگار Cointelegraph در BTC پراگ صحبت می کند.منبع: کوین تلگراف

زمانی که از توسعه‌دهنده درباره مهم‌ترین نگرانی‌ها در اکوسیستم بیت‌کوین در سال 2023 سؤال شد، در مورد آنچه که «سندرم اختلال بیت‌کوین» می‌نامد و حواس پرتی ناشی از «کوین‌ها و SEC» که می‌تواند منجر به درگیری‌های داخلی شود، به شوخی گفت.

مربوط: BTC Prague 2023: “هر کسی می تواند در اکوسیستم بیت کوین ارزش ایجاد کند”

او همچنین توضیح داد که ساکنان محلی مبتلا به این سندرم فقط به فکر خود هستند. Rockstar گفت:

“مثل این است که “من، من این کار را کردم.” و بسیاری هستند که به سادگی واجد شرایط و دانش بیشتری هستند. ”

به گفته Rockstar، این مسائل تمرکز بر آنچه باید در داخل اکوسیستم انجام شود را کاهش می دهد. توسعه دهندگان همچنین گفتند که از کسانی که به مبارزه با این افراد بد در فضا ادامه می دهند قدردانی می کنند.

او اضافه کرد که همه باید در این فضا نقشی ایفا کنند و اگر افراد بیشتری به جامعه بپیوندند بیت کوین می تواند مسیر خود را حفظ کند.

Rockstar توضیح داد: “تا زمانی که ما به دریافت بیت کوینرهای با کیفیت بیشتر و بیشتر در بیت کوین ادامه دهیم و آنها شبکه را بسازند، همه آنها گره های منفرد هستند. و از یکدیگر پشتیبانی می کنند، با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، همکاری می کنند. این کار را ادامه خواهد داد.” .

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد است

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا