اخبار ارز دیجیتال

رویای اقتصاد سکولار بیت کوین اوگاندا: BTC پراگ 2023

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جامعه بیت کوین به BTC Prague کمک کرد تا به Bryndon Mwiin در اوگاندا سفر کند، کسی که بلیت تلاش برای پذیرش در شرق آفریقا را به دست آورد.

بیت کوینر اوگاندا پس از برنده شدن یک بلیط به BTC پراگ برای تلاش های خود برای ترویج پذیرش در این کشور، سفری را با بودجه جامعه از شرق آفریقا به پراگ آغاز کرده است.

بریندون موویین، بنیانگذار پلتفرم بیت کوین (BTC) مستقر در اوگاندا، گوریلا ساتز، سفری طوفانی را از کامپالا به قلب اروپا آغاز کرده است، با الهام از یک مسابقه توییتری که هرگز فکر نمی کرد برنده شود. مزرعه برنج.

نمایه رسمی @Bitcoin در توییتر از افراد دعوت می‌کند تا داستان‌های خود را از ایجاد یک اقتصاد دایره‌ای در کشورهای مربوطه با بلیط‌های BTC پراگ همراه با جوایز برای برندگان احتمالی به اشتراک بگذارند.

Mwiyin که می‌خواهد یک جامعه بیت‌کوین رو به رشد در میان دانشجویان اوگاندا ایجاد کند، به سرعت متوجه شد که پیشنهاد شخصی‌اش مورد توجه کاربران توییتر بیت‌کوین در سراسر آفریقای شرقی قرار گرفته است. متوجه شدم.

مطالب مرتبط: چگونه استخراج بیت کوین قدیمی ترین پارک ملی آفریقا را از ورشکستگی نجات داد؟

مواین در گفتگو با جو هال، روزنامه‌نگار Cointelegraph در BTC پراگ توضیح داد که چگونه یک برنامه کوتاه در توییتر راه را برای یک سفر جهانی هموار کرد.

من دیدم که همه اعضای جامعه دور هم جمع شده اند، نه فقط اوگاندایی ها.

در نهایت Mwine برنده مسابقه شد و اینجا بود که کار واقعی شروع شد. پس از آن، یک سری اولین‌ها برای اوگاندایی‌ها یکی پس از دیگری اتفاق افتاد و ما توانستیم بلیط هواپیما، ویزا و سایر تدارکات را در مدت کوتاهی سه هفته ای تضمین کنیم.

“من باید راهی پیدا می کردم که از اوگاندا به پراگ بروم و از اینجا بود که سرگرمی شروع شد. من هرگز سوار آن نشده بودم، هرگز به اروپا نرفته بودم.”

جامعه گسترده‌تر بیت‌کوین نیز به این حزب پیوست و ماهواره‌هایی را برای کمک به تامین مالی سفرهای Mwiine از طریق پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی مبتنی بر BTC اهدا کرد.

این یکی از جالب‌ترین پیاده‌سازی‌های لایتنینگ است که در آن می‌توانید از افراد برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کنید. اگر تأیید شد، آنها مقداری داده برای من ارسال خواهند کرد.»

با پروازها و هزینه های خارج از لیست، Mwine سرانجام به اروپا رفت تا در اولین کنفرانس بیت کوین خود شرکت کند. اولین تجربه فرودگاهی او استرس را به تجربه او اضافه کرد و تقریباً بدون کمک همکاران فرودگاه اوگاندا پرواز اتصال خود را در دبی از دست داد.

حضور در BTC پراگ به Mwine این امکان را داد که شانه به شانه با اعضای جامعه بیت کوین که در سال های اخیر او را تحسین کرده است، از جمله مایکل تالر، طرفدار BTC، بایستد. شاید مهمتر از آن، مواین درس های ارزشمندی از تعاملات و تجربیات خود در غرفه های مختلف کنفرانس آموخت.

“چیزی که من سعی می کنم در خانه انجام دهم، ایجاد یک اقتصاد دایره ای است. من فقط با حضور در غرفه اقتصاد دایره ای چیزهای زیادی یاد گرفتم. این سورئال است.”

بانک مرکزی اوگاندا اخیراً از اپراتورهای ارزهای دیجیتال فعال در این کشور برای پیوستن به سندباکس نظارتی آن استقبال کرده است. این شامل گفتگو با انجمن بلاک چین اوگاندا برای کمک به ایجاد یک چارچوب صنعتی در کشور آفریقای شرقی خواهد بود.نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا