🚨 اخبار ارز دیجیتال

BTC Prague 2023: “هر کسی می تواند در اکوسیستم بیت کوین ارزش ایجاد کند”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Wolf von Lare، مدیر عامل Student of Liberty، در مورد ماهیت جامعه بیت کوین و نیاز به باز بودن بیشتر با Cointelegraph صحبت کرد.

در سال‌های اخیر، دنیای ارزهای دیجیتال به همان اندازه که نوآوری و رشد بوده، مورد بررسی و نوسانات قرار گرفته است.

یکی از مؤلفه‌های بزرگ انعطاف‌پذیری صنعت، جامعه‌ای است که از فناوری و ابزار آن برای تغییر امور مالی دیجیتال پشتیبانی می‌کند. یکی از برجسته ترین جوامع ارزهای دیجیتال در این فضا، در اطراف بیت کوین (BTC) است که میلیون ها کاربر در گروه ها و کنفرانس های Reddit در سراسر جهان شرکت می کنند.

در کنفرانس بیت کوین پراگ ۲۰۲۳، ولف فون لار، مدیر عامل Students for Liberty، با Cointelegraph در مورد ماهیت جامعه بیت کوین و اینکه چگونه مکانی برای همه وجود دارد صحبت کرد.

جو هال خبرنگار کوین تلگراف و میزگردهای بیت کوین پراگ ۲۰۲۳.منبع: کوین تلگراف

فون رال گفت که جامعه بیت کوین ممکن است «خیلی خوش‌آمد» نباشد، زیرا افرادی که در رویدادها شرکت می‌کنند اغلب بسیار فنی یا حتی «سخت‌کوه» به نظر می‌رسند.

“اوه، من مردم را دیده ام که دور می شوند و می گویند: “اوه، این به نظر قبیله من نیست.”

وی گفت: ما باید درونگراتر و بالغ تر باشیم. “اگر کسی می خواهد یک جامعه بسازد، ما باید مراقب باشیم و از آنها بپرسیم که آیا کسی را می شناسد که بیت کوین را می شناسد. آیا آنها می توانند بیت کوین را به خوبی توضیح دهند؟”

مربوط: عوامل اقتصادی در بازار خودپرداز بیت کوین ممکن است مانع پذیرش گسترده شود

در عوض، فون رال تأکید کرد که همه توانایی مشارکت در اکوسیستم را دارند و «باز بودن شبکه» در فرصت‌هایی برای مشارکت مردم در آن منعکس می‌شود.

“بسیار عالی است که ببینیم چگونه هر کسی واقعاً می تواند در اکوسیستم بیت کوین ارزش ایجاد کند. هر کسی می تواند کمک کند.”

سایرین در صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال نیز در مورد اهمیت جامعه در این زمینه صحبت کرده اند. به خصوص در مواقع بی ثباتی و عدم اطمینان.

اخیرا، معاون جدید بازاریابی بایننس در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که ارزهای دیجیتال باید حمایت جامعه را «دوبرابر» کنند.

تیم پشتیبان شبکه EOS از این فرصت در طول جشن های پنجمین سالگرد استفاده کرد تا اهمیت جامعه را در پرتو چالش های اخیر برجسته کند.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد است

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا