اخبار ارز دیجیتال

BTC Miner Rhodium با شکایت بیش از ۲۶ میلیون دلار هزینه پرداخت نشده: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت استخراج کریپتو Riot Platforms به دنبال فسخ “برخی قراردادهای میزبانی” با رودیوم است و از طلبکاران می‌خواهد دیگر اعتبارات برق بدهکار نباشند.

طبق گزارش سه ماهه اول ۲۰۲۳، شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Riot Platforms (بلاک چین سابق Riot) طبق گزارش سه ماهه اول ۲۰۲۳، از شرکت استخراج بیت کوین (BTC) مستقر در تگزاس، یعنی Rodian Corporation بدهکار است.

گزارش Riot که در ۱۰ می منتشر شد، ادعا می‌کند که Whinstone، یکی از شرکت‌های تابعه کاملاً تحت مالکیت Riot، با ناتوانی در پرداخت «بعضی هزینه‌های میزبانی و خدمات تحت قرارداد» که در ۳ مه ثبت شده بود، قرارداد را نقض کرده است. در تاریخ تشکیل پرونده، علیه شرکت های رودیوم شکایت کرد.

همانطور که در این گزارش اشاره شده است، Riot به دنبال بازیابی “بیش از ۲۶ میلیون دلار” به اضافه هزینه های حقوقی و سایر هزینه های متحمل شده در طی مراحل قانونی است.

همچنین درخواست کرد که «برخی قراردادهای میزبانی» را با رودیوم فسخ کند و «هیچ اعتباری به رودیوم بدهکار نباشد».

گزیده‌ای از گزارش‌های فصلی Riot Platforms برای دوره منتهی به ۳۱ مارس. منبع: SEC

افشای کارمزدهای پرداخت نشده ذکر شده است، اما Riot اذعان کرد که “احتمال” بازیابی وجوه در این مرحله نامشخص است و شفافیت را به سهامداران ارائه می دهد. بیان می کند:

از آنجایی که این دعوی قضایی هنوز در مراحل اولیه خود است، ما نمی‌توانیم احتمال هرگونه پیامد نامطلوب یا میزان آن را به طور منطقی تخمین بزنیم.»

رودیوم در ۸ می تحویل داده شد و انتظار می‌رود تا ۳۰ می پاسخ داده شود.

مربوط: شکایت از Compass Mining برای خرابی دستگاه استخراج BTC

این گزارش همچنین رشد کسب و کار ماینینگ Riot را برجسته کرد و گفت که این شرکت «۲۱۱۵ بیت کوین» (BTC) استخراج کرده است که ۵۰.۵ درصد از تعداد بیت کوین های استخراج شده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ افزایش داشته است.

علاوه بر این، این گزارش به مقامات اطمینان داد که Riot هیچ ارتباطی با بانک‌هایی که اخیراً ورشکسته شده‌اند ندارد. بیان می کند:

ما هیچ رابطه بانکی با بانک سیلیکون ولی، بانک سیلورگیت یا بانک فرست ریپابلیک نداریم و در حال حاضر پول نقد و معادل های نقدی را با چندین موسسه بانکی نگهداری می کنیم.

Riot انتظار دارد که شرکت های استخراج بیت کوین به دلیل کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین و “سایر عوامل اقتصاد کلان ملی و جهانی” که صنعت در سال ۲۰۲۲ شاهد آن بود، همچنان با چالش های قابل توجهی روبرو شود.

با توجه به “جایگاه نسبی” Riot در این صنعت، “نقدینگی و فقدان بدهی بلندمدت” آن، گفته شد که در موقعیتی قرار دارد که “از چنین ترکیبی سود می برد.”

مجله: ماینرز بیت کوین ۳۶۰ درصد افزایش یافت، بروس لی NFT با طوفان ۳AC سقوط کرد: آسیا اکسپرس

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا