اخبار ارز دیجیتال

BTC Miner Core Scientific تایید اولیه برای ۳۷.۴ میلیون دلار وام ورشکستگی دریافت کرد

این وام به Core Scientific اجازه می دهد تا کسب و کار استخراج و میزبانی خود را در طول بازسازی حفظ کند.

دادگاه ورشکستگی ایالات متحده به هسته استخراج کننده بیت کوین (BTC) دسترسی علمی به وام ۳۷.۵ میلیون دلاری از طلبکاران موجود برای تأمین مالی شرکت با چالش های نقدینگی اعطا کرد من تأیید موقت کردم.

Core Scientific، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال در ایالات متحده، در ۲۱ دسامبر به دلیل افزایش هزینه‌های انرژی، کاهش درآمد و قیمت BTC در سال ۲۰۲۲ برای ورشکستگی فصل ۱۱ اقدام کرد.

در بیانیه رسمی منتشر شده در همان روز، Core Scientific اشاره کرد که قصد دارد “فرآیند بازسازی را تسریع بخشد” و کسب و کار خود ماینینگ و میزبانی خود را حفظ کند.

این وام از گروهی از طلبکاران به نام Ad Hoc Noteholder Group است که بیش از ۵۰ درصد از اسکناس‌های قابل تبدیل Core Scientific را در اختیار دارد و وام‌های تعهدی تسهیلات بدهکار (DIP) را به مبلغ ۷۵ میلیون دلار ارائه می‌کند. با این کار موافقت شد. . طبق اسناد دادگاه

درخواست شرکت در ۲۲ دسامبر تایید شد و پرونده های دادگاه نشان می دهد که وام DIP دارای نرخ سود سالانه ۱۰٪ است.

بر اساس گزارش ۲۳ دسامبر از رویترز به نقل از وکلای شرکت، Core Scientific گفت که قصد دارد در ژانویه برای دسترسی به ۳۷.۵ میلیون دلار باقیمانده درخواست دهد. برای روشن نگه داشتن چراغ ها، فوراً دسترسی داشته باشید.

با این حال، اولین بودجه DIP 12.5 میلیون دلار پیش بینی شده بود که تا ۲۱ ژانویه ثبت شود.

بودجه DIP علمی اصلی: Stretto

گزارش رویترز همچنین نشان می دهد که طلبکاران چالش های بازار نزولی را درک کرده و در حال بررسی یک معامله بلندمدت با Core Scientific هستند.

کریس هنسن، نماینده اعتباردهندگان، به خبرگزاری ها گفت که سهامداران موجود علیرغم مشکلات اخیر، به آینده شرکت “ایمان دارند”.

Core Scientific در گزارش مالی سه ماهه سوم خود گزارش داد که تا ۳۰ سپتامبر ۱.۴ میلیارد دلار دارایی و ۱.۳۳ میلیارد دلار بدهی داشته است که ترازنامه خود را در میان بازار افزایشی در معرض خطر قرار داده است.

مربوط: بیت کوین به زیر ۱۶.۷ هزار دلار سقوط کرد زیرا تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به قیمت جدید بیت کوین ‘Death Cross’ رسید

شایان ذکر است، این شرکت در سه ماهه سوم زیان ۴۳۴.۸ میلیون دلاری را گزارش کرد که به زیان دو سه ماهه اخیر افزوده شد و مجموع زیان امسال را تا کنون به ۱.۷۱ میلیارد دلار رساند. به این ترتیب، این شرکت در اواخر نوامبر نشان داد که به احتمال زیاد بدون تزریق نقدی تازه به سمت ورشکستگی پیش می رود.

این شرکت گزارش شده است استخراج شده نزدیک به ۱۲۰۰۰ بیت کوین امسال، پیشرفت قابل توجهی نسبت به ۵۷۶۹ بیت کوین استخراج شده در سال ۲۰۲۱، اما البته Core Scientific را از مشکلات مالی نجات نداد.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا