اخبار ارز دیجیتال

BTC Miner’s CleanSpark هزاران ماینر را در “بازار پریشان” جذب کرد

CleanSpark بیش از ۳۸۰۰ دستگاه ماینینگ را با قیمت ۱۵.۵۰ دلار به ازای هر تراهش خریداری کرد. این بسیار کمتر از قیمت فعلی بازار ۲۲.۹۴ دلار و ۸۵.۴ درصد تخفیف نسبت به بالاترین قیمت تاریخ دسامبر ۲۰۲۱ یعنی ۱۰۶.۶۲ دلار است.

CleanSpark، یک شرکت استخراج بیت کوین (BTC) متمرکز بر پایداری، ۳۸۴۳ ماینر اضافی ارزهای دیجیتال را در پشت ادغام صنعت ماینینگ به دست آورده است.

استخراج کننده بیت کوین Antminer S19J Pro که این شرکت در تاریخ ۱ نوامبر اعلام کرد، به قیمت ۵.۹ میلیون دلار یا ۱۵.۵۰ دلار به ازای هر تراهش خریداری شد. بر اساس داده های هاشرات ایندکس، این بسیار کمتر از قیمت فعلی بازار ۲۲.۹۴ دلار برای ماشینی با همان کارایی است. .

به گفته این شرکت، این خرید تعداد کل ماشین‌ها را به حدود ۵۰۰۰۰ دستگاه می‌رساند.

CleanSpark می گوید که از زمان شروع “بازار خرسی” ۲۶۵۰۰ ماینر خریداری کرده است. در این دوره، بسیاری از شرکت های معدنی مجبور به فروش تجهیزات معدنی خود شدند و یا حتی به فکر ورشکستگی بودند.

طبق به‌روزرسانی ۳۱ اکتبر از Argo، ماینرها ممکن است از رقیب Argo Blockchain خریداری شده باشند. این نشان می دهد که آرگو ۳۸۴۳ دستگاه Bitmain S19J Pro فروخته است. این عدد دقیق و مدل جزئی خریداری شده توسط CleanSpark است.

کوین تلگراف با CleanSpark و Argo Blockchain تماس گرفت تا تأیید کند که آیا تراکنش بین این دو شرکت انجام شده است یا خیر، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

در حالی که سایر ماینرهای بیت کوین در شرایط عمومی بازار با مشکل مواجه شده اند، زک برادفورد، مدیر عامل شرکت CleanSpark گفت: تمرکز تزلزل ناپذیر CleanSpark بر پایداری، ترازنامه قوی، و استراتژی عملیاتی آن به CleanSpark اجازه داده است تا ماشین ها را با قیمت های باورنکردنی دریافت کند، هش ریت و تولید روزانه بیت کوین ما را افزایش دهد. “

مربوط: ۳ دلیل برای اینکه نرخ هش بیت کوین همچنان به بالاترین حد خود ادامه می دهد

در مصاحبه قبلی با Cointelegraph، متیو شولتز، مدیر اجرایی CleanSpark گفت که یکی از استراتژی‌های عملیاتی CleanSpark استفاده از استخراج بیت کوین برای ایجاد فرصت‌های بیشتر برای توسعه انرژی است. «راه‌حل‌های بالقوه».

شولتز توضیح داد، به عنوان مثال، CleanSpark با شوراهای شهرهای مختلف ایالات متحده برای خرید انرژی مازاد برای بهبود کارایی عملیات معدن، شریک می شود و در عین حال هزینه های انرژی را برای آن جوامع کاهش می دهد.

این شهرها اساساً به شرکت‌های خدماتی ما تبدیل می‌شوند. انرژی خریداری می‌شود و هزینه‌های انرژی را برای جوامعی که با آنها کار می‌کنیم کاهش می‌دهد.»

اما از آنجایی که استخراج بیت کوین دشوارتر و سود کمتری می‌شود، شرکت‌های استخراج برای بقای خود باید به دنبال راه‌های جدیدی برای تنوع بخشیدن به جریان درآمد خود باشند، در حالی که برخی در حال تثبیت هستند تا در این بازی بمانند. ممکن است چاره‌ای نداشته باشید جز اینکه

ماینر بیت کوین Crusoe Energy Systems مستقر در کلرادو، دارایی های تحت مدیریت اپراتور قابل حمل استخراج بیت کوین Great American Mining (GAM) را خریداری کرده است.

CleanSpark همچنین یک تأسیسات ۳۶ مگاواتی در واشنگتن، GA در آگوست ۲۰۲۲ خریداری کرد و اخیراً یک تأسیسات ۸۰ مگاواتی را در Sandersville، GA در اکتبر ۲۰۲۲ خریداری کرد تا در کنار دو تأسیسات معدنی موجود مورد استفاده قرار گیرد.

با وجود موفقیت اخیر CleanSpark، بر اساس گزارش یاهو فاینانس، سهام این شرکت در ۱ نوامبر ۶.۳۲ درصد کاهش یافت و به ۳.۲۶ دلار رسید.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا