🚨 اخبار ارز دیجیتال

BTC Miner CleanSpark Eyes بیشتر فروش Crypto Miner Fire


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت‌های معدنی از بازار نزولی نمی‌ترسند و امسال قصد دارند «زیرساخت‌ها و دارایی‌ها را با قیمت مقرون به صرفه انتخاب کنند».

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) CleanSpark قصد دارد به استراتژی خود برای جمع آوری دارایی های شرکت استخراج در سال جاری ادامه دهد.

ماینر بیت کوین فراخوان درآمد سه ماهه اول خود را در ۹ فوریه اعلام کرد و گفت که این شرکت به سال آینده خوشبین است و به رشد خود ادامه می دهد.

مدیر ارشد مالی گری وکیارلی گفت که CleanSpark در ۱۲ ماه گذشته “رشد انفجاری” را تجربه کرده است و از برنامه های خود بسیار خوشحال است. وی افزود: رشد از نظر ادغام و تملک تا سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت.

با توجه به استراتژی M&A، ما یکی از تهاجمی‌ترین استخراج‌کننده‌هایی بوده‌ایم که تا به حال در دستیابی به زیرساخت‌ها و ماشین‌آلات بوده‌ایم و همچنان تهاجمی خواهیم بود.

او گفت: «ما هنوز در این بازار خریدار هستیم و استراتژی ما تغییر نکرده است»، و افزود: «احساس نمی‌کنیم که باید بیرون برویم و M&A انجام دهیم. اما بدیهی است که وقتی یک معامله خوب می‌بینیم، می‌پذیریم. مزیت آن.”

او گفت که عملیات معدنی کوچک ممکن است با مشکلات احتمالی مواجه شود. بنابراین، این شرکت می‌خواهد در موقعیتی قرار گیرد که بتواند مانند قبل، زیرساخت‌ها و دارایی‌ها را با قیمتی عالی دریافت کند.

نوامبر گذشته، این شرکت بیش از ۳۸۴۰ دستگاه ماینینگ Antminer S19J Pro را با قیمت کمتر از بازار خریداری کرد.

چند ماه پیش، در ماه سپتامبر، این شرکت تأسیسات استخراج بیت کوین Mawson در سندرزویل، جورجیا را به قیمت ۳۳ میلیون دلار و یک تأسیسات ۳۶ مگاواتی در همان کشور را به قیمت ۱۶.۲ میلیون دلار خریداری کرد.

این شرکت همچنین هزاران ماینر بیت‌کوین را با «قیمت‌های با تخفیف شدید» تا ژوئن و ژوئیه ۲۰۲۲ خریداری کرد.

مربوط: BTC Miner CleanSpark هزاران ماینر را در میان “بازار پریشان” جذب کرد

در اوایل سال ۲۰۲۳، این شرکت به این برنامه های توسعه ادامه داد.

در ماه ژانویه، CleanSpark اعلام کرد که در حال گسترش بیشتر فعالیت های خود در گرجستان است. انتظار می‌رود تاسیسات جدید استخراج بیت کوین ۵۰ مگاواتی در شهر واشنگتن در اواخر بهار تکمیل شود.

طبق گزارش درآمد سه ماهه اول مالی خود، CleanSpark گزارش داده است که ۱۵۳۱ بیت کوین در آن دوره استخراج کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳۲ درصد افزایش داشته است.

با این حال، درآمد ۲۵ درصد نسبت به سه ماهه سال قبل کاهش یافت و به ۲۷.۸ میلیون دلار رسید. EBITDA تعدیل شده (سود قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک) به ۱.۴ میلیون دلار کاهش یافت.

با وجود چشم انداز مثبت، سهام این شرکت (CLSK) در معاملات پس از ساعت کاری با ۵.۲ درصد کاهش به ۳.۱۳ دلار رسید.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا