اخبار ارز دیجیتال

شمارش معکوس نصف بیت کوین: چهار الگوی احتمالی که توسط تحلیلگر کریپتو مشخص شده است

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قبلا مشخص شده بود که چهارمین نصف شدن بیت کوین در ارتفاع بلوک ۸۴۰۰۰۰ رخ خواهد داد، اما تاریخ دقیق آن به دلیل نوسانات طبیعی و ماهیت احتمالی بلوک های ماینینگ مشخص نیست.

نصف کردن مقدار پولی که استخراج کنندگان بیت کوین به عنوان پاداش دریافت می کنند را به نصف کاهش می دهد.

طبق پیش‌بینی گلس‌نود، نصف شدن بیت‌کوین ممکن است در ۲۳ آوریل ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد، اما ممکن است تغییر کند.

با توجه به OKLINK که شمارش معکوس تقریباً ۸۰ روزه را ارائه می دهد، تاریخ مورد انتظار نصف شدن بیت کوین ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ است. در حال حاضر ۱۱۶۰۳ بلاک برای این رویداد باقی مانده است. پاداش استخراج بیت کوین از ۶.۲۵ بیت کوین به ۳۱۲۵ بیت کوین کاهش می یابد.

رویدادهای نصف شدن بیت کوین که در سال های ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ مشاهده شد، روند صعودی قابل توجهی را به دنبال داشت. به موازات آن، انتظارات برای نصف شدن بعدی بیت کوین نیز در حال افزایش است.

چهار مدل برای در نظر گرفتن

تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی او چهار نکته را برجسته می کند که باید به عنوان رویکرد نصف شدن بیت کوین مورد توجه قرار گیرد. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین می تواند به رویداد نصف شدن واکنش منفی یا مثبت نشان دهد، برخی از اینها ممکن است سناریوهایی باشند که باید به آنها توجه کرد.

اولین مورد اصلاحات پس از نصف شدن است. به گفته علی، پس از هاوینگ های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰، بیت کوین طی یک ماه اصلاحات ۳۰ و ۷ درصدی را تجربه کرد. در این سناریو، بیت کوین به رویداد نصف شدن واکنش منفی نشان می دهد.

دوم، سناریوی افزایش قابل توجه پس از نصف شدن. علی مشاهده کرد که بیت کوین پس از نصف شدن سال های ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ به میزان ۱۱۰۰۰، ۲۸۵۰ درصد و ۷۰۰ درصد افزایش یافته است. در این مورد پیش‌بینی‌شده‌ترین سناریو، بیت‌کوین واکنش مثبتی به رویداد نصف شدن نشان می‌دهد و باعث رشد صعودی می‌شود.

ثالثاً علی به مدت زمان بازار گاوی توجه کرد: پس از هر نصف شدن، بازارهای گاوی به ترتیب ۳۶۵ روز، ۵۱۸ روز و ۵۴۹ روز به طول انجامید.

چهارم، پیک بعدی بازار: به گفته علی، اگر بازار صعودی آینده از روندهای تاریخی پیروی کند، می توان انتظار داشت که اوج بعدی بازار بیت کوین در حدود آوریل یا اکتبر ۲۰۲۵ رخ دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا