اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پایینی مشابه سال ۲۰۱۸ دارد، با یک تفاوت کلیدی: تحلیلگر بلومبرگ

تحلیلگران بلومبرگ می گویند بیت کوین در حال شکل گیری پایین ترین سطحی است که قبل از بازار صعودی ۲۰۱۹ بود، اما یک تفاوت بزرگ در بازار وجود دارد.

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالاهای بلومبرگ، معتقد است که بیت کوین (BTC) ممکن است مانند قبل از بازار صعودی ۲۰۱۹ به «پایین» برسد، اما این بار بزرگ است. او گفت که تفاوت وجود دارد.

مک گلون در مصاحبه‌ای با پادکست رمزارز اسکات ملکر در ۱۶ ژانویه گفت که برخلاف سال ۲۰۱۸، زمانی که موسسات مالی مانند فدرال رزرو نرخ‌های بهره را کاهش دادند، این بار، «او گفت که به سخت‌گیری با بانک مرکزی ادامه می‌دهد.

او گفت: «در آن زمان، فدرال رزرو از قبل شروع به کاهش، نگه داشتن پایین و بالا رفتن کرده بود، اما سال ۲۰۱۹ مشکلات خود را داشت.

مک گرون گفت: “در حال حاضر آنها به شدت در حال انقباض هستند، بنابراین شما نمی توانید آن را تماشا کنید و در مورد هیچ بازاری هیجان زده شوید. صبر کنید. تصویر بزرگ، بله، بیت کوین واقعا صعودی است.”

نموداری به اشتراک گذاشته شده توسط مک گلون که قیمت بازار بیت کوین را نشان می دهد. تصویر: یوتیوب

مک گلون همچنین هشدار داد که ممکن است BTC به دلیل شرایط سخت اقتصاد کلان و فشار ناشی از افزایش نرخ بهره، هنوز افزایش نیابد.

او معتقد است که NASDAQ احتمالاً به زیر خط میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای می رسد، که او استدلال می کند که افزایش قیمت BTC ممکن است به این زودی اتفاق نیفتد.

نقدینگی همچنان در حال کاهش است و اگر نزدک سقوط کند، همه چیز سقوط خواهد کرد و بیت کوین بخشی از آن خواهد بود.

او افزود: «هنوز فکر می‌کنم که حرف اول را می‌زند، بنابراین این جایی است که ما ایستاده‌ایم.

مربوط: آرتور هیز: بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود رسیده است زیرا همه کسانی که می‌توانند ورشکست شوند ورشکست شده‌اند.

مک گلون همچنین گفت که بازارها در حال ورود به یک محیط “بی سابقه” هستند و افزود: “ما شاهد افزایش در بازاری هستیم که می دانیم نزولی است و فدرال رزرو فقط برای گرفتن توپ متاسف است. ما آن را خنثی نمی کنیم. ” برای تو. “

او افزود: “من فکر می کنم ما هنوز در بحبوحه بزرگترین بازنشانی اقتصاد کلان در طول عمر خود هستیم. یک تغییر چشمگیر در رهبری سیاسی چین در حال وقوع است.”

این به معنای بازگشت به دوران اتحاد جماهیر شوروی است، زمانی که یک رهبر داشت و امیدوار بود که از نظر اقتصادی به صرفه باشد.»

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا