اخبار ارز دیجیتال

BTC، ETH، SOL توسط هوش مصنوعی قابل استفاده است: جو لونزدیل، بنیانگذار ۸VC

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جو لونزدیل در مصاحبه اخیر در Squawk Box CNBC در مورد توسعه سریع فعلی هوش مصنوعی و اینکه آیا بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ممکن است در آینده برای شرکت های متمرکز بر هوش مصنوعی استفاده کنند، صحبت کرد.

Lonsdale یکی از بنیانگذاران ۸VC است. او همچنین Palantir Technologies، Addepar، و دانشگاه تگزاس در آستین را تأسیس کرد. به نظر می رسد او در حال حاضر مشتاق عصر آینده هوش مصنوعی است.

لونزدیل در مورد تعامل آینده بیت کوین و هوش مصنوعی

هنگامی که میزبان جو جو کرنن در مورد کاهش قیمت فعلی بیت کوین پس از تایید ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه، جو لونزدیل در درجه اول با میزبان موافق بود که “بیت کوین واقعی است.” کرنن معتقد است که اکنون که هر کسی می تواند بیت کوین را از طریق ETF بخرد، افزایش سریع دوباره قیمت دشوار خواهد بود.

در پاسخ، لونزدیل اظهار داشت که نوع جدیدی از خریداران فعال بیت کوین که سرمایه گذار یا معامله گر معمولی نیستند ممکن است در آینده ظهور کنند. سرمایه گذار VC معتقد است که آنها می توانند “عامل های هوش مصنوعی” باشند. به گفته لونزدیل، اگر هوش مصنوعی در حوزه‌های مصرف‌کننده خاصی موفق باشد، «عامل‌های هوش مصنوعی» از بیت‌کوین استفاده می‌کنند، چیزها را توکن می‌کنند و غیره. میتوانست باشد. او با یکی دیگر از میزبانان Squawk Box، اندیو سورکین، موافقت کرد که شاید هوش مصنوعی فقط از بیت کوین استفاده نکند (یا دنبال کند). قیمت)، بلکه اتریوم (ETH)، سولانا (SOL)، یا هر سه ارز دیجیتال با هم و «در پایان روز، احتمالاً همبستگی دارند».

به طور کلی، لونزدیل فکر می کند که استفاده از رمزنگاری و همچنین ادغام کامل هوش مصنوعی در فرآیندهای تجاری، می تواند سود شرکت ها را به شدت افزایش دهد. اما به گفته لونزدیل، این ممکن است تنها در چند سال آینده اتفاق نیفتد. در اینجا او هوش مصنوعی را با برق در آغاز قرن بیستم مقایسه کرد.

“۵۰۰۰۰۰ دلار در هر داستان بیت کوین”

در مورد این سوال، لونزدیل گفت که اگر پیش‌بینی‌های اخیر کتی وود را در مورد قیمت بیت کوین ۵۰۰,۰۰۰ دلار یا حتی ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار بپذیرد، احتمالاً به یک عامل بزرگ یعنی عوامل کلان اقتصادی و جایگاه آنها در چند سال آینده بستگی دارد.

اگر کسری زیادی وجود دارد و دولت “مسئولانه پول خرج می کند”، لونزدیل می پرسد، “کدام دارایی ایمن است؟” می گوید. به گفته وی، اگر در سال‌های ۲۰۲۵-۲۰۲۶ تورم شدیدی وجود داشته باشد و ما دوباره شاهد “سوء خرج کردن” دولت و فروش اوراق قرضه باشیم، ارز دیجیتال می‌تواند وضعیت بسیار خوبی داشته باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا