🚨 اخبار ارز دیجیتال

امتیاز افتخار BTC و SHIB Point در برنامه تلویزیونی محبوب ایالات متحده

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • BTC و SHIB در “مواظب پول خود باشید” ذکر شده است.
  • توده بزرگ SHIB با وجود کاهش شدید قیمت می سوزد

جامعه SHIB وقتی که اخیراً در یک برنامه تلویزیونی مالی محبوب در یوتا به رمزارز محبوب شیبا اینو و همچنین ارز دیجیتال پرچمدار بازار، بیت کوین اشاره شد، خوشحال شدند.

این اتفاق زمانی رخ داد که دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار، بیت کوین، به ۰.۰۰۰۰۳ دلار افزایش یافت و بالاترین رکورد خود را دنبال کرد. اما تاکنون Shiba Inu، همراه با بقیه بازار، معکوس شدن قیمت بیت کوین را دنبال می کند که در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۱۰ درصد کاهش یافته است.

BTC و SHIB در “مواظب پول خود باشید” ذکر شده است.

گوینده برنامه “Eyes on Your Money” که توسط KUTV در یوتا انجام شد، اظهار داشت که بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، اخیرا به بالاترین سطح خود رسیده است و از سطح ۷۳۷۵۰ دلار عبور کرده است. میزبان گفت که میم کوین Shiba Inu “همچنین خبرهای بزرگی ایجاد می کند”، و افزود که SHIB با K9 Finance همکاری کرده است و توکن جدید KNINE اخیراً راه اندازی شده است.

مجری تاکید کرد که این مشارکت یک نوآوری مهم تکنولوژیکی برای پول SHIB به ارمغان می آورد. به طور خاص، K9 با Shibarium، راه حل بلاک چین لایه ۲ اتریوم که برای کمک به افزایش توان عملیاتی با پردازش تراکنش های SHIB در Shibarium ساخته شده است، همکاری می کند. رهبر SHIB، Shytoshi Kusama مرموز، و توسعه دهنده اصلی پروژه، Kaal Dhairya، به عنوان بخشی از این همکاری به عنوان مشاور رسمی K9 منصوب شدند.

در ۲۴ ساعت گذشته، ارز دیجیتال اصلی SHIB تقریباً ۱۹ درصد از ۰.۰۰۰۰۳۴۸۷ دلار به ۰.۰۰۰۰۲۸۱۵ دلار کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، Shytoshi Kusama هشدار بسیار مهمی به ارتش SHIB در مورد توکن جدید KNINE صادر کرد و کاربران SHIB را تشویق کرد که DYOR (مخفف عبارت “مخفف تحقیقات خود را انجام دهید”) و مراقب باشند. بسیاری از کلاهبرداران کسانی که توکن های جعلی KNINE را به قربانیان احتمالی خود ارائه می دهند.

توده بزرگ SHIB با وجود کاهش شدید قیمت می سوزد

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب کیف پول Shibburn، در ۲۴ ساعت گذشته جامعه Shiba Inu مقدار قابل توجهی از پول SHIB را دور ریخته است.

تلاش‌های ترکیبی آنها منجر به انتقال ۲۵,۳۶۶,۳۸۵ SHIB به آدرس‌های بلاک چین غیرقابل مصرف شد. این میزان سوخت کلی این میم کوین را نسبت به صبح دیروز ۶۴.۴۲ درصد افزایش داد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا