اخبار ارز دیجیتال

بریتیش کلمبیا اتصالات برق جدید را برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال قطع می کند

بریتیش کلمبیا اولویت دادن به انرژی پاک و ایجاد شغل را به عنوان دلایل اصلی تعلیق عملیات استخراج ارزهای دیجیتال ذکر می کند.

شرکت برق ملی کانادا در بریتیش کلمبیا قصد دارد درخواست‌های اتصال برق جدید از استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال را به مدت ۱۸ ماه به حالت تعلیق درآورد.

در بیانیه ۲۱ دسامبر، دولت بریتیش کلمبیا اعلام کرد که این تعلیق به دولت و BC Hydro اجازه می دهد تا چارچوبی دائمی ایجاد کنند که بتواند نیازهای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال و ساکنان محلی و مشاغل را متعادل کند. اعلام کرد که برای توسعه آماده خواهد بود. .

جوزی آزبورن، وزیر انرژی، معادن و نوآوری کم کربن، گفت که این حرکت برای حفظ انرژی پاک انجام شده است که شغل ایجاد می کند و ساکنان و مشاغل سبزتر را فراهم می کند.

ماینینگ ارزهای دیجیتال برای راه‌اندازی و خنک کردن بانک‌های رایانه‌های با کارایی بالا ۲۴ ساعته، برق زیادی مصرف می‌کند، اما مشاغل بسیار کمی در اقتصاد محلی ایجاد می‌کند.»

BC Hydro در حال حاضر هفت عملیات استخراج ارز دیجیتال را ارائه می دهد. شش مورد دیگر در مراحل پیشرفته اتصال به سیستم هستند که مجموعاً ۲۷۳ مگاوات است. انتظار نمی رود اینها تحت تأثیر قرار گیرند.

با این حال، پروژه‌های جدید ماینینگ ارز دیجیتال نتوانسته‌اند فرآیند اتصال با BC Hydro را آغاز کنند و پروژه‌هایی که در مراحل اولیه فرآیند اتصال هستند نیز متوقف خواهند شد و افزود که در حال حاضر ۲۱ پروژه استخراج ارز دیجیتال در حال ادعا هستند. در مجموع ۱۴۰۳ مگاوات برق.

به گفته این وزارتخانه، این انرژی سالانه برای تامین انرژی حدود ۵۷۰۰۰۰ خانه یا ۲.۱ میلیون وسیله نقلیه الکتریکی در این ایالت کافی است.

مربوط: افزایش ۴۱ درصدی مصرف انرژی BTC در ۱۲ ماه، افزایش ریسک نظارتی

سازمان آب و برق بریتیش کلمبیا در دسامبر ۲۰۲۲ گزارشی با عنوان «معمای رمزنگاری» منتشر کرد. این سازمان هشدار داد که «سطوح بی‌سابقه» تقاضا برای عملیات استخراج ارز دیجیتال می‌تواند بر منابع انرژی موجود فشار وارد کند و منجر به افزایش قبوض برق برای ساکنان بریتیش کلمبیا شود. آن گفت:

انرژی موجود BC Hydro می تواند توسط عملیات استخراج ارز دیجیتال به چالش کشیده شود. این بدان معناست که قیمت می تواند بالاتر باشد.

Statista گزارش داد که در اوایل سال ۲۰۲۲، مصرف برق سالانه بیت کوین به رکورد بالایی خواهد رسید، بالاتر از کل مصرف برق فنلاند، و به “۲۰۴.۵ تراوات ساعت در سال” تخمین زده می شود.

ایالت نیویورک اخیراً اولین ایالت ایالات متحده بود که معادن اثبات کار (PoW) را تعلیق کرد و عملیات معدنی جدیدی را که مبتنی بر ۱۰۰٪ انرژی تجدیدپذیر نیست، ممنوع کرد.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا