اخبار ارز دیجیتال

برایان آرمسترانگ به من قول 100 دلار بیت کوین داده بود، اما کجاست؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آیا ممکن است برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، نداند چگونه از شبکه لایتنینگ بیت کوین استفاده کند؟

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، 100 دلار به من بدهکار است. این به این دلیل است که آنها ممکن است ندانند چگونه از شبکه لایتنینگ، یک راه حل پرداخت فوری ساخته شده بر روی بیت کوین استفاده کنند.

آرمسترانگ، که از سال 2012 در فضای بیت کوین (BTC) بوده است، اخیراً در توییتی اعلام کرد که به کسانی که «بهترین نمونه‌ها» از افرادی که از ارزهای دیجیتال در آفریقا استفاده می‌کنند، پرداخت خواهد کرد. آرمسترانگ نوشت: «اگر از ارزهای دیجیتال در آفریقا استفاده می‌کنید، لطفاً با یک ویدیوی کوتاه (کمتر از 30 ثانیه) یا یک عکس از نحوه استفاده از آن پاسخ دهید. بهترین مثال این است که می توانید 100 دلار ارز دیجیتال دریافت کنید.

به هر حال، این مدیر عامل Coinbase است، بنابراین او ویدیویی از خود با استفاده از بیت کوین در آفریقا، بخشی از یک بخش 30 ثانیه ای در مستند اخیر Cointelegraph درباره بیت کوین در سنگال به اشتراک گذاشت.

این توییت به سرعت به محبوب ترین و به اشتراک گذاشته ترین پاسخ به سوال آرمسترانگ تبدیل شد. (نکته مهم این است که این توییت به بیت کوین در آفریقا به جای ارزهای رمزنگاری شده در آفریقا اشاره می کند که سهولت و سرعت شبکه لایتنینگ را نشان می دهد.)

اما با وجود بیش از 600 لایک و بیش از 100 ریتوییت، به نظر می رسد آرمسترانگ پیشنهاد من را نادیده گرفته است. دومین پست پرطرفدار فقط 50 لایک دریافت کرد. ما با رهبران فکری کلیدی، خالقان و تأثیرگذاران در جامعه بیت کوین تماس گرفتیم تا این خبر را منتشر کنیم. Wicked، یک مربی و تحلیلگر داده ناشناس بیت کوین، آرمسترانگ را در پستی تگ کرد و او را به “نادیده گرفتن فعالانه شبکه لایتنینگ #Bitcoin” متهم کرد.

Wicked توجه برایان را به ویدیوی توییت من در مورد بیت کوین در آفریقا جلب کرد. این توییت، همراه با اظهارات آرمسترانگ مبنی بر اینکه «لایتنینگ عالی است و آنچه را که ما قرار است ادغام کنیم»، رسانه‌های مطبوعاتی در سراسر جهان را بر آن داشت تا درباره تحولات بعدی کوین بیس گزارش دهند. او سپس توییت کرد که پول را برای من فرستاده است.

اینجاست که همه چیز عجیب می شود. آرمسترانگ گفت 100 دلار به من پرداخت کرده است. او گفت 100 دلار به آدرس لایتنینگ در بیوگرافی پروفایل توییتر من فرستاده است: Joe@Coincorner.io

حتی اگر قبلاً از شبکه لایتنینگ استفاده نکرده اید، اشکالی ندارد که این آدرس را با آدرس ایمیل خود اشتباه بگیرید. اما آیا مدیر عامل Coinbase مرتکب چنین اشتباهی می‌شود؟ بیت‌کوین OG بیوگرافی من را درخواست کرد – «ارسال بیت‌کوین به Joe@Coincorner.io» با شکلک‌های رعد و برق احاطه شده است – متوجه نشدید که می‌تواند آدرس رعد و برق من باشد؟

نکته جانبی: اجرای یک گره بیت کوین تا حدودی فنی است، تایید تراکنش حدود 10 دقیقه طول می کشد، و ما در دنیایی از لحظه زندگی می کنیم، بنابراین ارسال پول روی بلاک چین بیت کوین برای اولین بار می تواند کمی اعصاب خردکن باشد. اما آیا قصد دارید از شبکه لایتنینگ در سال 2023 استفاده کنید؟ پیاده روی در پارک. به طور جدی.

“این یک تماس مهم است، جو.” می شنوم که می گویی

بله درست است. و من رسید برای اثبات آن دارم. استفاده از شبکه لایتنینگ آنقدر آسان است که من در خیابان های سراسر جهان ایستاده ام و با کیف پول جدید لایتنینگ خود به مردم بیت کوین می دهم و از واکنش های آنها فیلم می گیرم.

رایج‌ترین جملات عبارتند از: «نمی‌دانستم به این آسانی است» و «وای، خیلی سریع». ویدیوها در کانال یوتیوب من هستند. این یک ویدیو در فرانسه برای کانال YouTube Cointelegraph است که در آن من بیت کوین را توزیع می کنم.

لطفا وانمود نکنید که آرمسترانگ از پیچیدگی ارسال پول به آدرس لایتنینگ من غرق شده است. علاوه بر این، نکته خنده دار این است که حامیان بیت کوین در سرتاسر جهان توییت من را دیدند و با خوشحالی برای نشان دادن اینکه آدرس رعد و برق من زنده و سالم است، سات فرستادند.

گوشی من با اعلان های پرداخت منفجر می شود.

بازگشت به موضوع دنی اسکات، مدیر عامل بیت کوین و شرکت لایتنینگ کوین کورنر، به آرمسترانگ اشاره کرد: توییتر کوین بیس یک ویژگی «ارسال به ایمیل» را ارائه می دهد، بنابراین ممکن است با مخلوط کردن بیت کوین با ایمیل اشتباه کرده باشد.

مطالب مرتبط: فورک شانگهای اتریوم در راه است، اما این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران باید اتریوم را کنار بگذارند

اسکات در ایمیلی به کوین تلگراف گفت: [that Joe shared] یک آدرس Lightning است، اما بدیهی است که همه این کار را نمی کنند. ”

“منظورم این است که فکر می‌کنم برایان در حال حاضر تقریباً چیزی در مورد لایتنینگ نمی‌داند. به خصوص LNURLها، آدرس‌های لایتنینگ و سایر نوآوری‌هایی که در حال ساخت هستند، کاملاً خوب هستند. حواس او پرت شده است. این اتفاق می‌افتد. اکنون امیدوارم با چرخش به خود و صنعت کمک کند. : علاقه آنها به چیزی با ارزش واقعی بلندمدت: بیت کوین و لایتنینگ.

در واقع، Coinbase تجارت در بیش از 250 ارز دیجیتال مختلف را ارائه می دهد. این توکن های زیادی برای تماشا است. و همانطور که اسکات اضافه کرد، “می توانم بفهمم که چقدر مشغول است. این صنعت هرگز نمی خوابد. من شرکت بیت کوین خودم را اداره می کنم، بنابراین حتی اگر کوچک باشد، این احساس را می دانم.”

برای اینکه برایان و در نهایت کوین بیس از شک و تردید بهره مند شوم، چند روز قبل از نوشتن این مقاله صبر کردم. آنها به من گفتند که حقیقت را خواهند فهمید، اما “حدس من این است که برایان به احتمال زیاد در زمان‌های خاصی به صورت دسته‌ای ارسال می‌کند.”

مطالب مرتبط: کوین بیس ۴۷ میلیون دلار در دعوای معاملات داخلی برنده شد

ایمیل‌های تیم مطبوعاتی به‌ویژه جناح چپ بودند زیرا به «پردازش دسته‌ای» اشاره می‌کردند. بچینگ عبارت است از ادغام چندین پرداخت در یک تراکنش واحد در بلاک چین بیت کوین، نه در شبکه لایتنینگ لایه 2. باز هم، آنها تازه وارد لایتنینگ هستند. این یک توهین دیگر را اضافه می کند: آیا به سادگی این است که شبکه لایتنینگ در رادار کوین بیس نیست؟

سه روز از زمانی که آرمسترانگ گفت پول ارسال خواهد کرد می‌گذرد، و چند الگوی رفتاری ساده از بیت‌کوین و جامعه ارزهای دیجیتال منتشر شده است.

برایان از “LN Maxi” سعی می کند با هم ترکیب شود. منبع: @Cordalorian

آرمسترانگ در توییتر فعال است و شرکت او مشغول راه‌اندازی پروژه‌های جدید و برنده شدن در دادخواست‌های معاملات داخلی برای بیش از 250 پروژه رمزنگاری میزبانی شده توسط Coinbase بوده است.

در ضمن من همچنان منتظر 100 دلار هستم. اما از اینکه میلیاردر، ارز دیجیتال OG و مدیر عامل Coinbase، آرمسترانگ، در یافتن آدرس لایتنینگ خود با مشکل مواجه شده است، بیشتر و بیشتر نگران می شوم.

جو هال در سال 2021 به عنوان خبرنگار به کوین تلگراف پیوست. او دارای مدرک کارشناسی ارشد فرانسوی و اسپانیایی از دانشگاه ادینبورگ و مدرک کارشناسی زبان از Sceinces Po Lyon است.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Joe Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا