اخبار ارز دیجیتال

Breakdance Doctor NFT برای حراج در Sotheby’s – گرانت یون، خالق NFT – مجله Cointelegraph


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نام هنرمند: Grant Riven Yun مکان: تاریخ میلواکی اولین بار انتشار NFT: 3 فوریه 2021 کدام بلاک چین است؟ تا آثار خود را به خانه های حراج بزرگ بیاورد. یون کنجکاو و با انگیزه، در حالی که سخت کار می کند، پزشکی می خواند. […]

نام هنرمند: گرانت ریون یون
موقعیت: میلواکی
اولین تاریخ پخش NFT: 3 فوریه 2021
کدام بلاک چین اتریوم، طرف مقابل (بیت کوین)

او کیست؟

گرانت یون همیشه یک هنرمند بوده و از همان ابتدا آرزو داشت آثار خود را در خانه های حراج بزرگ به نمایش بگذارد. یون کنجکاو و جاه طلب، پزشکی خوانده است و در سراسر ایالات متحده به رقابت پرداخته است و کار به عنوان یک هنرمند و اجرای بریک دانسر را متعادل می کند.

از زمان کشف NFT ها کمی بیش از دو سال پیش، ساکن ویسکانسین هنر و برند شخصی خود را خیلی زودتر از آنچه تصورش را می کرد وارد استراتوسفر کرد. یون با سبکی مینیمالیستی که نوستالژی را در میان کلکسیونرها ایجاد می کند و شخصیت شوخ خود در توییتر، سهم نسبتاً ذهنی را در میان طرفداران هنر دیجیتال قطع می کند.

قبل از NFT با خودم گفتم که روزی هنرمندی می شوم که در خانه های حراج بزرگ می فروشم. زیرا در آن زمان تنها شاخصی بود که نشان می داد یک هنرمند موفق به چه معناست. من به طور کلی هیچ تجربه ای به عنوان یک هنرمند نداشتم، بنابراین این تنها معیاری بود که باید اندازه می گرفتم.

او در اکتبر 2022 به این شاخص رسید.

برای نمایش آثارم در ساتبیز سورئال بود. فکر می‌کنم مهم‌ترین لحظه برای من زمانی بود که قراردادم را امضا کردم… لحظه‌ای بزرگ به نظر می‌رسید.

یون به NFT ها به عنوان کاتالیزوری که به او کمک کرد به چیزی که در غیر این صورت ممکن بود یک دهه طول می کشید، ادای احترام کرد.

انصافا سورئال بود. فکر می کنم رشد هنرمندان در این فضا فوق العاده شتاب می گیرد. دستیابی به آنچه به دست آورده ام نباید در ده سال اتفاق بیفتد. برای من، کمتر از دو سال پس از پیوستنم به اسپیس این اتفاق افتاد.

تحویل ویژه، 2022 - فهرست شده در Sotheby's به عنوان بخشی از حراج هنر دیجیتال Xperience.گرانت یون
تحویل ویژه، 2022 به عنوان بخشی از حراج هنر دیجیتال Xperience در ساتبی به نمایش گذاشته شده است.منبع: ساتبیز

سبک شخصی

یون سبک متمایز خود را توصیف می کند و تأثیر سادگی را که خاطرات را تداعی می کند و تأثیر بازی های ویدیویی قدیمی را تصدیق می کند.

او کار خود را مینیمالیست و نوستالژیک توصیف می کند. هنر من واقعاً بر روی مبهم بودن آنقدر تمرکز دارد که مردم بتوانند با تجربیات شخصی خود ارتباط برقرار کنند، در عین حال آنقدر خاص که بتوانند خاطرات خاصی را از زندگی مردم ترسیم کنند. فکر کنید.

من سعی می کنم میزان جزئیات و درهم ریختگی را محدود کنم. این واقعاً نوع دیگری از ذهنیت نیست.

از نظر حس بازی هنر من، بیشتر بر اساس بازی های نینتندو است، به خصوص دوران سوپر نینتندو، نینتندو 64 و گیم کیوب. من احساس می‌کنم بازی‌های نینتندو، مخصوصاً آن‌هایی که خود نینتندو منتشر کرده است، دارای پالت‌های رنگی بسیار خاص مانند Pokemon و The Legend of Zelda هستند. من یک مجموعه دارم.

همچنین بخوانید
هفته هنر

منسوخ شدن چالش برانگیز: چگونه فناوری بلاک چین بیان هنری را دوباره تعریف می کند

ویژگی

ماینرهای رمزنگاری آمریکای شمالی در حال آماده شدن برای به چالش کشیدن سلطه چین هستند

فروش قابل توجه تا به امروز:

Series Space Aliens در 28 ژوئیه 2022 (به ارزش 236217 دلار در تاریخ فروش) به قیمت 136.9 ETH فروخته شد.

بیگانگان در فضای سریال
بیگانه.منبع: Super Rare

Series Northeast Laundry در 28 ژانویه 2023 به قیمت 70 ETH فروخته شد (به ارزش 115,182 دلار در تاریخ فروش).

سری لباسشویی شمال شرقی
خشکشویی.منبع: هنر این هزاره

کاسا روجا از Grant Yun Early Works در تاریخ 01/08/2023 به قیمت 25 ETH فروخته شد (به ارزش 31,596.50 دلار در تاریخ فروش).

کاسا روجا از آثار اولیه گرانت یون
کاسا روجا. منبع: OpenSea

مسیر شماره 7 مجموعه Grant Yun x Avant Arte به قیمت 16 ETH در 3 ژانویه 2023 (به ارزش 19,426 دلار در تاریخ فروش) فروخته شد.

مسیر شماره 7 از مجموعه Grant Yun x Avant Arte
مسیر 7. منبع: OpenSea

تأثیر

هنر سنتی همچنان الهام بخش نقاشان تثبیت شده اوایل و اواسط قرن بیستم است، به ویژه گرانت وود نقاش گوتیک آمریکایی و هنرمند پاپ اد روشا.

بیشتر الهام من از نقاشانی مانند گرانت و اد و از مطالعه نقاشی در دنیای هنر سنتی است.

یون اضافه کرد، من دوست دارم تخم‌مرغ‌های عید پاک، چیزهای مرتبط با رمزنگاری را در تصویرسازی‌هایم بگذارم.

ذرت جوان، 1931، توسط گرانت وود
کوهن جوان، 1931، توسط گرانت وود.منبع: موزه هنر Cedar Rapids

چی باید آن را انجام دهد هنرمند روی آن تمرکز کنم؟

یون، دانش‌آموز بازی‌های هنر دیجیتال و به‌ویژه از طرفداران بزرگ هنرهای مولد، می‌گوید Mpkoz باید در رادار شما باشد. Mpkoz هنرمند پشت مجموعه قابل توجه Chimera است.

سامر واگنر، عکاس جدید NFT، که اخیراً توسط خالق NFT و جاستین آورسانو رتبه‌بندی شده است، از یون وسایلی را دریافت می‌کند.

دو مورد علاقه من در حال حاضر قطعا تابستان و Mpkoz هستند. خیلی های دیگر هستند که می دانند من حذف می کنم.

ArtBlocks x Bright Moments با همکاری Metropolis، Mint #0 (Berlin)، توسط mpkoz
ArtBlocks x Bright Moments با همکاری Metropolis، Mint #0 (Berlin)، توسط Mpkoz.منبع: توییتر

روند

یون که به دلیل توانایی خود در یافتن جذابیت در محیط های معمولی شناخته می شود، همچنین از طرفداران این دسته است و آثاری را در این مجموعه خلق می کند.

وقتی تصویرسازی می‌سازم، بیشتر سعی می‌کنم آن‌ها را در مجموعه‌های خاص گروه‌بندی کنم. یون گفت: “فکر می کنم دارم بهترین کار را در سریال انجام می دهم.”

من دوست دارم جهان را به طور قطعی ببینم، بنابراین این کمک می کند. من همچنین فکر می کنم که بسیاری از افراد ناخودآگاه یا آگاهانه همین کار را انجام می دهند. فکر می‌کنم به همین دلیل است که تمرکز همیشه بر روی مجموعه‌ها یا به طور کلی کلکسیون بوده است. برای خودش و ادامه مجموعه می گوید. من سعی می کنم روی موضوعی کار کنم که بسیار شبیه به تصویرسازی های گذشته باشد.

یون که از شلوغی و شلوغی کالیفرنیا به مزارع آرام ویسکانسین نقل مکان کرد، علاقه زیادی به گفتن داستان‌هایی در هنر خود دارد که صرفاً در مقابل او قرار گرفته و آنچه را که در مقابلش است مشاهده می‌کند.

تمام موضوعات من از تجربیاتم ناشی می شود، مانند مکان هایی که در آن زندگی کرده ام و خاطراتی که داشته ام. وقتی یک تصویر می کشم، به ترکیب بندی در ذهنم فکر می کنم. مثلاً اگر من در جایی رانندگی می کنم و در کنار جاده چیزهای تصادفی می بینم، یک ترکیب بندی در سرم وجود دارد و سعی می کنم آن ترکیب را به صورت سریال در بیاورم.

به عنوان مثال دیگر، اگر ساختمانی را از پنجره‌ام ببینم، سعی می‌کنم از آن ساختمان به عنوان مرجع استفاده کنم، اما خود تصویر سعی می‌کند یکی از موضوعات مختلفی را که من روی آن کار می‌کنم تجسم کند. .

فروشگاه Grails II (PROOF) توسط Grant Yun
فروشگاه از Grails II. منبع: Proof.xyz

بازتابی در مورد روابط جدید هنرمند و مجموعه‌دار از طریق NFT

یون می گوید رابطه بین هنرمندان و مجموعه داران در دنیای NFT با دنیای هنر سنتی کاملاً متفاوت است. قبل از NFT ها، هنرمندان توسط گالری ها نمایندگی می شدند و گالری ها خطوط ارتباطی بین مجموعه داران و خریداران بودند. هنرمندان به ندرت تشویق به تجارت مستقیم یا ارتباط با مجموعه داران می شدند. یون می‌گوید که این در تضاد کامل با آنچه امروز در فضای وب 3 اتفاق می‌افتد است.

او مانند دیگر سازندگان، حضور خود در شبکه‌های اجتماعی را راهی برای ایجاد دنبال‌کننده می‌داند. اگر صادق باشم، فکر می کنم بخشی از موفقیت من به خاطر فعال بودن من در توییتر و میزان تمایل و اشتیاق من برای صحبت با مردم است. او اضافه می کند که معتقد است ارزش هنر نباید کاملاً با تمایل آن تعیین شود. برای فعال بودن در توییتر

من متاسفم برای افرادی که مثل من در دهه 20 زندگی خود نیستند، در زمینه فناوری اطلاعات ندارند، یا تجربیاتی مانند تجربه من داشته اند که تمام زندگی خود را در اطراف تکنولوژی بوده اند.

مجموعه The Memes by 6529، Catch the Crafted Memes اثر Grant Yun
از مجموعه The Memes by 6529 Memes Of Production را بگیرید. منبع: OpenSea

ارتباط دادن:

وب سایت Grant Yun
ضبط و ویدیوهای بریک دنسی
نمایش هنرمند Grails III
فوق العاده نادر

همچنین بخوانید
ویژگی

آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟

ویژگی

سوئد: مرگ پول؟

نویسنده: Greg Oakford

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا