اخبار ارز دیجیتال

مقامات برزیلی مشتریان پیشرو بایننس را بررسی می‌کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش شده است که SEC برزیل اسکرین شات هایی را از وب سایت برزیلی Binance با دستورالعمل هایی برای جلوگیری از تعلیق معاملات آتی در سایت ارسال کرده است.

Valor Econômico گزارش می دهد که Binance در برزیل توسط دادستانی فدرال و پلیس فدرال تحت بازجویی قرار دارد. گفته می‌شود صرافی‌های ارزهای دیجیتال به مشتریان کمک می‌کنند تا از توقف سفارش‌های سرمایه‌گذاری مشتقات ارزهای دیجیتال اجتناب کنند.

طبق این مقاله، کمیسیون بورس و اوراق بهادار برزیل (SEC) به دادستان کل سائوپائولو گفته است که بایننس به ارائه مشتقات ارزهای دیجیتال به مشتریان ادامه خواهد داد، حتی پس از اینکه SEC دستور توقف ارائه مشتقات ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۰ صادر کرد. ممکن بود قراردادهای آتی بدون توجه به ماهیت دارایی پایه، طبق قوانین برزیل، اوراق بهادار محسوب می شوند.

SEC تصویری از آگوست ۲۰۲۱ به پلیس ارائه کرده است که یک کاربر برزیلی را نشان می دهد که به آنها دستور می دهد تنظیمات زبان خود را برای دسترسی به بخش معاملات آتی Binance تغییر دهند. SEC همچنین گفت محتوای گسترده به زبان پرتغالی بدون اخطارهای محدودیت برای کاربران برزیلی وجود دارد.

مرتبط: رئیس جمهور برزیل لایحه رمزنگاری را امضا کرد

اطلاعات عمومی تایید شده توسط Valor Econômico نشان می دهد که Binance در ماه فوریه با ارائه یک توافق نامه تعهد پیشنهادی به شکایت پاسخ داد. هیچ تصمیمی در مورد این پیشنهاد گرفته نشده است.

بایننس در بیانیه‌ای گفت: «بایننس در برزیل مشتقات ارائه نمی‌کند، بر اساس سناریوی نظارتی محلی عمل می‌کند و گفت‌وگوی دائمی با مقامات برای توسعه بخش‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین در برزیل حفظ می‌کند.»

بایننس قبلا با اتهامات مشابهی روبرو شده بود. پس از اینکه به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو اعلام کرد که فعالیت خود را متوقف خواهد کرد، چندین ماه در انتاریو، کانادا فعالیت می کرد. بنا به گزارش ها، بایننس در ماه فوریه تایید کرد که با تنظیم کننده های ایالات متحده برای حل مشکلات مربوط به انطباق کار می کند. در ماه مارس، بایننس توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده به دلیل ادعای نقض معاملات مورد شکایت قرار گرفت.

مجله: شریک سرمایه ۵۴ میلیارد دلاری DAO فقط زنان را اداره می کند، انجمن بازی های بلاک چین آمریکای لاتیننویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا