اخبار ارز دیجیتال

قدیمی ترین بانک برزیل به ساکنان اجازه می دهد از رمزنگاری برای پرداخت مالیات استفاده کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مالیات دهندگان برزیلی می توانند به راحتی تعهدات مالیاتی خود را با استفاده از رمزنگاری تسویه کنند و در عین حال دسترسی خود را به اکوسیستم دارایی دیجیتال گسترش دهند.

یک بانک بزرگ برزیلی یک گزینه جدید و راحت برای مالیات دهندگان ارائه می دهد تا حق عضویت خود را با استفاده از ارزهای دیجیتال تسویه کنند.

بر اساس بیانیه ای که در ۱۱ فوریه توسط بانک برزیلی Banco do Brasil منتشر شد، یک ابتکار مشترک با شرکت ارز دیجیتال Bitfy مستقر در برزیل، مالیات دهندگان برزیلی را قادر می سازد تا مالیات خود را با ارزهای رمزنگاری شده پرداخت کنند.

این ابتکار در دسترس برزیلی‌هایی است که رمزارز تحت کنترل Bitfy دارند و به عنوان «شریک جمع‌آوری» بانک‌های بزرگ برزیل عمل می‌کنند.

علاوه بر راحتی که برای مشتریان به ارمغان می آورد، وی خاطرنشان کرد که «پوشش سراسری» و راحتی یک بانک معتبر که حمایت از مصرف کننده را ارائه می دهد، می تواند استفاده و دسترسی به اکوسیستم دارایی دیجیتال را «گسترش» کند.

لوکاس شوچ، بنیانگذار و مدیر اجرایی Bitfy افزود: «اقتصاد دیجیتال جدید کاتالیزور آینده ای پر از مزایا است.»

گفته می‌شود که کاربران کریپتو فرآیند آسانی را تجربه می‌کنند زیرا جزئیات مالیات نمایش داده می‌شوند و تبدیل و مبادله به واحد پول برزیل، Laas، بلافاصله با استفاده از ارز دیجیتال انتخابی انجام می‌شود.

مالیات دهندگان می توانند بارکدها را برای پرداخت مالیات خود اسکن کنند، مشابه نحوه پرداخت «boleto» که به معنای «بلیت»، یک روش پرداخت محبوب در برزیل است.

مربوط: برزیل می تواند موقعیت خود را به عنوان یک رهبر اقتصادی به لطف حرکت CBDC 2024 مستحکم کند

این اقدام پس از آن صورت گرفت که شهر ریودوژانیرو برزیل در اکتبر ۲۰۲۲ پذیرش ارزهای دیجیتال برای پرداخت مالیات را آغاز کرد.

اخیراً، در دسامبر ۲۰۲۲، برزیل یک چارچوب قانونی تصویب کرد که استفاده از ارزهای دیجیتال را به عنوان یک روش پرداخت در این کشور قانونی می کرد.

این قانون ممکن است در ژوئن اواخر سال جاری اجرایی شود.

به شهروندان برزیلی قبلاً اطلاع داده شده بود که باید برای تراکنش‌های ارزهای دیجیتال مشابه، مانند مبادله بیت‌کوین (BTC) با اتریوم (ETH) در ماه می ۲۰۲۲ مالیات بپردازند.

با این حال، همه سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در برزیل ملزم به اعلام تراکنش های خود نیستند و تنظیم کننده اعلام کرده است که تنها سرمایه گذارانی که بیش از ۳۵۰۰۰ ریال (تقریباً ۶۷۱۱ دلار آمریکا) در ارزهای دیجیتال معامله می کنند ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد هستند. من تصمیم گرفته ام.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا