🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی کریپتو برزیل Mercado Bitcoin به عنوان ارائه دهنده پرداخت تایید شد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

فین تک MB Pay به عنوان یک موسسه پرداخت، خدمات بانکداری دیجیتال منتخبی را به کاربران صرافی‌های ارزهای دیجیتال داخلی ارائه می‌کند.

طبق گزارش های رسانه های محلی، صرافی ارز دیجیتال مرکادو بیت کوین، مجوز ارائه دهنده پرداخت توسط بانک مرکزی برزیل در تاریخ ۲ ژوئن اعطا شد. با این مجوز، این شرکت راه‌حل فین‌تک MB Pay را راه‌اندازی می‌کند.

روبرتو داگنونی، مدیرعامل ۲TM، شرکت مادر مرکادو بیت کوین، گفت: “تأیید بانک مرکزی گام مهمی است. این به ما امکان می دهد تجارت خود را گسترش دهیم و به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم. من می توانم ادامه دهم.” او گفت.

به عنوان یک مؤسسه پرداخت، MB Pay می‌تواند به کاربران برزیلی خدمات بانکداری دیجیتالی خاصی را با استفاده از دارایی‌های رمزنگاری که در صرافی‌ها نگهداری می‌شوند، مانند سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه دیجیتال، سهام و سایر تراکنش‌های مالی ارائه دهد. به زودی یک کارت نقدی که به کاربران ارائه ارز دیجیتال خارج از رمپ را ارائه می دهد، راه اندازی می شود.

اوایل این هفته، کارگزار محلی سنتی Guide Investimentos نیز از همکاری با Mercado Bitcoin برای ورود به بازار دارایی دیجیتال خبر داد.

مطالب مرتبط: پذیرش ارزهای دیجیتال در حال رونق است، اما نه در ایالات متحده و اروپا – سازندگان بیت کوین ۲۰۲۳

عرضه فین‌تک Mercado Bitcoin برای سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود، اما به دلیل فرآیند تأیید نظارتی به تعویق افتاد. این توسعه پس از آن صورت می گیرد که مرکادو بیت کوین ۲۱۸۲ بیت کوین (حدود ۵۹.۳ میلیون دلار در زمان نگارش مقاله) را به یک گروه سرمایه گذار پس از آن که هم بنیانگذاران و مدیران سابق وجوه در یک هک جعلی در سال ۲۰۱۳ خودداری کردند. این در همان روز انجام شد که سفارش انجام شد برای بازگرداندن موارد فوق داده شده است.

تقاضای شدید برای راه حل های دیجیتال و جمعیتی در حدود ۲۱۴ میلیون نفر، شرکت های ارزهای دیجیتال را به این کشور آمریکای لاتین جذب می کند. بایننس قبلا برزیل را به عنوان برترین بازار جهانی رتبه بندی کرده بود. شریک محلی آن گیت‌وی آمریکای لاتین نیز در ۱۹ می مجوز ارائه‌دهنده پرداخت در این کشور اعطا شد.

سایر صرافی‌های ارز دیجیتال دارای مجوز به عنوان ارائه‌دهنده پرداخت در برزیل عبارتند از Crypto.com و Bitso.

کوین بیس نیز در حال گسترش تجارت خود در ژاپن است. از ماه مارس، صرافی آمریکا با ارائه دهندگان پرداخت محلی برای ارائه خرید ارزهای دیجیتال و همچنین امکان واریز و برداشت به ارزهای محلی همکاری کرده است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتو

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا