🚨 اخبار ارز دیجیتال

بانک برزیلی BTG Pactual استیبل کوین دلاری را راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف استیبل کوین جدید مبتنی بر دلار آمریکا این است که مشتریان BTG Pactual را قادر سازد بین سیستم مالی سنتی و اقتصاد دیجیتال تعامل داشته باشند.

بانک سرمایه گذاری بزرگ برزیلی BTG Pactual استیبل کوین خود را با پشتوانه دلار آمریکا راه اندازی کرده است و به ارائه خدمات جدید ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

BTG Pactual در حال آماده شدن برای راه اندازی BTG Dol، یک استیبل کوین جدید است که با نسبت ۱:۱ با استفاده از سرویس نگهبانی بانک به دلار آمریکا متصل شده است. BTG Pactual که این خبر را در ۴ آوریل اعلام کرد، به دارندگان استیبل کوین اجازه می دهد تا بخشی از سهام خود را “دلار” کنند و به مشتریان اجازه می دهد بین سیستم مالی سنتی و اقتصاد دیجیتال جدید تعامل داشته باشند. گفته می شود از آن حمایت می کند.

آندره پورتیلیو، رئیس دارایی های دیجیتال در BTG Pactual گفت: “ما در حال نوآوری در استفاده از فناوری مالی به نفع مشتریان خود هستیم. خرید BTG Dol به سرمایه گذاران امکان دسترسی آسان تر، ایمن تر و هوشمندانه تر برای سرمایه گذاری دلاری را می دهد.”

طبق این اعلامیه، استیبل کوین جدید BTG Dol بر پایه Mynt، پلتفرم اختصاصی ارز دیجیتال BTG Pactual خواهد بود. Mynt که یک سال پیش راه اندازی شد، به کاربران اجازه می دهد در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) سرمایه گذاری کنند. مارسل مونتیرو، رئیس عملیات ماینت، گفت:

“ما اخیراً ۸ دارایی جدید راه اندازی کردیم. ما در حال حاضر ۲۲ ارز رمزنگاری شده در پلتفرم خود داریم و اکنون استیبل کوین های خود را داریم. این نشان دهنده تعهد مداوم ما به ارائه محصولات و خدمات دیجیتال نوآورانه است.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، صرافی ارز دیجیتال Gemini، که توسط تایلر و کامرون وینکلووس تأسیس شده است، با BTG Pactual برای مدیریت برخی از وجوه مربوط به دارایی های دیجیتالی بانک شریک شده است. صندوق سرمایه‌گذاری چند بازاری بیت‌کوین ۲۰ BTG Pactual یکی از اولین صندوق‌های بیت‌کوینی خواهد بود که در سال ۲۰۲۱ در برزیل راه‌اندازی می‌شود و طبق گزارش‌ها، نگهداری و سایر خدمات توسط دو شرکت تابعه جمینی، Gemini Custody و Gemini Fund Solutions ارائه شده است.

مربوط: روسیه درباره امکان توسعه ارز جدید کشورهای بریکس صحبت می کند

بانک‌های برزیلی مدتی است که خدمات رمزنگاری‌پسندتری را اتخاذ کرده‌اند. در ماه فوریه، بانک بزرگ برزیلی Banco do Brasil به مشتریان خود اجازه داد تا مالیات خود را به ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین از طریق یک ابتکار مشترک با شرکت ارزهای دیجیتال محلی Bitfy پرداخت کنند.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا