اخبار ارز دیجیتال

برادر بوریس جانسون در میان نگرانی‌های مبادله: گزارش از سمت مشاور بایننس استعفا داد

طبق گزارش ها، لرد جانسون از Marylebone نقش هیئت مشاوران بریتانیا را برای یکی از زیرمجموعه های Binance در ماه سپتامبر بر عهده گرفت.

بر اساس گزارش‌های تلگراف، جو جانسون، برادر بوریس جانسون، نخست‌وزیر سابق بریتانیا، از سمت مشاور بایننس استعفا داده است.

بر اساس این گزارش، جو جانسون در طول توسعه بایننس در بریتانیا به بایننس مشاوره داده است. برادر نخست‌وزیر سابق بریتانیا، که با نام سر جانسون مریل‌بون نیز شناخته می‌شود، در ماه سپتامبر به هیئت مشاوران Bitfinity، یکی از زیرمجموعه‌های بایننس، پیوست.

تلگراف گزارش می دهد که او هفته گذشته پس از اینکه اثبات ذخیره بایننس برای برخی از کارشناسان حسابداری و مالی در میان احساسات منفی تأثیرگذار بر صرافی، پرچم قرمز را برانگیخت، از سمت خود کنار رفت.

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد، سر جانسون گفت: [or] نهاد مرتبط ”

Bitfinity، شرکتی که گفته می‌شود سر جانسون به آن مشاوره می‌داد، «بخشی از گروه Binance» است. این شرکت ارزهای سنتی مانند پوند و دلار را به ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

مربوط: CryptoQuant ذخایر Binance را تأیید می‌کند، هیچ رفتار «شبیه FTX» را گزارش نمی‌کند

در ۱۶ دسامبر، Cointelegraph گزارش داد که بایننس مارجین از سایت Mazar Group حذف شده است. Mazars که به عنوان حسابرس رسمی برای به‌روزرسانی Proof of Reserve بایننس منصوب شد، Mazars Veritas را که بخشی به حسابرسی صرافی‌های ارزهای دیجیتال اختصاص داده شده بود، کاملاً بازنشسته کرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی جدیدی که در ۱۹ دسامبر منتشر شد، صرافی ارزهای دیجیتال Binance.US قصد دارد دارایی‌های وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته Voyager Digital را به قیمت ۱.۰۲۲ میلیارد دلار خریداری کند. انتظار می رود این معامله تا ۱۸ آوریل ۲۰۲۳ بسته شود. بایننس موافقت کرده است که با حسن نیت ۱۰ میلیون دلار سپرده بگذارد و هزینه های خاص وویجر را تا سقف ۱۵ میلیون دلار بازپرداخت خواهد کرد.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا