اخبار ارز دیجیتال

خالق Bored Ape Yacht Club خرید بزرگ خود را اعلام کرد

فهرست

  • پرندگان ماه به طرف دیگر مهاجرت می کنند
  • تاریخچه خریدهای استراتژیک

Yuga Labs، شرکت web3 که به عنوان خالق مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض Bored Ape Yacht Club (NFT) شناخته می‌شود، اعلام کرد که PROOF، یک بازیگر اصلی در فضای NFT را خریداری کرده است.

این خرید شامل PROOF Collective و همچنین مجموعه های محبوبی مانند سری نمایشگاه های Moonbirds، Oddities، Mythics و Grails است. به گفته مدیر عامل شرکت دانیل آلگر، این حرکت به عنوان یک گام استراتژیک در جهت تحقق چشم انداز آزمایشگاه یوگا برای تبدیل شدن به “درب ورودی به وب ۳” تلقی می شود.

با ادغام دارایی‌ها، تیم و مالکیت معنوی PROOF در اکوسیستم، آزمایشگاه‌های یوگا قصد دارد پیشنهادات خود را ارتقا دهد و موقعیت خود را در جامعه هنر دیجیتال و بلاک چین بیشتر کند.

پرندگان ماه به طرف دیگر مهاجرت می کنند

یکی از جنبه‌های مهم این خرید، گنجاندن مجموعه Moonbirds در پروژه جاه‌طلبانه آزمایشگاه‌های Yuga Metaverse، Otherside است.

Otherside به عنوان یک فضای مشترک در نظر گرفته می شود که در آن سازندگان، جوامع و برندها می توانند با بافت اجتماعی web3 تعامل داشته باشند.

کوین رز، مدیر عامل و بنیانگذار PROOF، هیجان خود را در مورد خانه جدید Moonbirds ابراز کرد و آینده پرباری را برای کلکسیونرهای مجموعه در متاورسای Otherside پیش بینی کرد.

این ادغام بر تعهد آزمایشگاه‌های یوگا به ترویج هنرهای زیبای دیجیتال و مشارکت جامعه، نویدبخش پیشرفت‌های نوآورانه و ارائه دسترسی گسترده در فضای دیجیتال تأکید می‌کند.

تاریخچه خریدهای استراتژیک

خرید PROOF توسط Yuga Labs اولین اقدام برای گسترش امپراتوری web3 خود از طریق خرید و مشارکت استراتژیک نیست.

این شرکت قبلا استودیو Roar را برای توسعه پایگاه داده های دیگر Otherside خریداری کرد و اکوسیستم Web3 WENEW و کلکسیون NFT پرچمدار آن ۱۰KTF را ایمن کرد.

این خریدها، همراه با مشارکت با برندهای مطرح مانند لویی ویتون و گوچی، استراتژی توسعه تهاجمی یوگا و تعهد به ساختن یک دنیای دیجیتال هماهنگ و سازگار را نشان می دهد.

هر اکتساب فناوری های منحصر به فرد، قابلیت های خلاقانه و ویژگی های فکری را به همراه داشت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا