اخبار ارز دیجیتال

بو!شیت کوین با مضمون هالووین توییتر مجازی را تحت الشعاع قرار می دهد

ارزهای رمزنگاری شده با مضمون هالووین اکوسیستم ارزهای دیجیتال توییتر را ربوده اند و معمولاً به عنوان محصولاتی خارج از قفسه خریداری می شوند که هیچ مورد استفاده در دنیای واقعی یا آینده را به سرمایه گذاران ارائه نمی دهند.

جامعه کریپتوکارنسی هرگز در عرضه ارزهای دیجیتال جدید با موضوع رویدادهای جاری تردید نکرده است. هالووین نیز از این قاعده مستثنی نبود. این صنعت شاهد هجوم ارزهای رمزنگاری شده با مضمون هالووین بوده است، به این امید که از هیاهوی جشن برای کسب سود استفاده کند.

ارزهای رمزپایه با مضمون هالووین اکوسیستم رمزنگاری توییتر را ربوده اند و معمولاً مورد استفاده در دنیای واقعی یا آینده را در اختیار سرمایه گذاران قرار نمی دهند. چنین پروژه هایی دارای سابقه ای هستند که به عنوان محصولات خارج از قفسه، آماده تغییر نام و تجارت در بازار آزاد هستند.

پروژه هایی مانند توکن هالووین در بالا چند روز قبل از رویداد با هدف جمع آوری ارزش بازار 50 میلیون دلاری ظاهر شدند. BSC) ادعا می کند که ترسناک ترین توکن میم است. این پروژه یک توکن Halloween Elon (SINK) را بر اساس میم اخیر “Let that Sink In” ارائه شده توسط ایلان ماسک تبلیغ می کند.

یک بار دیگر در شبکه BCS نشان جنگ هالووین مشاهده شد. این صراحتاً قصد “سوار شدن در هیاهوی هالووین را دارد، که بسیاری ادعا می کنند هیجان انگیزترین زمان سال است.” علیرغم تلاش نکردن برای بازاریابی این پروژه، 17 دنبال کننده به دست آورده است و همچنان در معرض خطر از دست دادن دارایی های خود در سقوط بازار است.

یکی از مدعیان قوی امسال هالووین bsc بود. این یکی دیگر از پروژه های تحت حمایت BCS است که اهداف مشخصی برای سرمایه گذاران خود ندارد.

همانطور که در بالا نشان داده شد، این پروژه اخیراً یک بازار صعودی موقت را تجربه کرد، اما جستجوی معکوس عدم وجود جفت معاملاتی ENDS/BNB در بایننس یا هر پلتفرم معاملاتی دیگری را نشان داد.

ارزهای دیجیتال با موضوع روند فعلی تمایل به افزایش قیمت در بازار دارند، اما این افزایش ها اغلب به چند روز قبل از اینکه مالک پول نقد کند و سرمایه گذار تصمیم به کسب سود بگیرد، محدود می شود. در نتیجه، بسیار مهم است که سرمایه گذاران تحقیقات خود را انجام دهند. (DYOR).

مربوط: فروشگاه کوین تلگراف کالاهای هیولاهای رمزنگاری هالووین را به نمایش می گذارد

توییتر خانه اکثر دنیای ارزهای دیجیتال است و با به دست گرفتن ایلان ماسک پلتفرم رسانه های اجتماعی، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس تصمیم گرفته است به توییتر کمک کند تا راه حل های رمزنگاری و بلاک چین را توسعه دهد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، CZ مدیرعامل بایننس متعهد شده است که 500 میلیون دلار برای خرید توییتر توسط ماسک حمایت کند.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا