🚨 اخبار ارز دیجیتال

توکن های Bonk مضحک هستند زیرا معامله گران به دنبال بازده بالا در اکوسیستم Solana هستند

معامله گران در حال هجوم به BONK هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش سه رقمی قیمت بوده است که احتمالاً نشان دهنده تغییر روند قیمت سولانا است.

Bonk یک توکن میم است که از شیبا اینو (SHIB) الگوبرداری شده است، که در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ راه اندازی شد و برخی معامله گران بر این باورند که حجم معاملات توکن می تواند قیمت سولانا (SOL) را بالاتر ببرد. داده های CoinMarketCap نشان می دهد که قیمت SOL طی ۴۸ ساعت گذشته ۳۴ درصد افزایش یافته است، در حالی که Bonk طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۷ درصد افزایش یافته است. در حالی که بازار گسترده‌تر کریپتو در رکود باقی می‌ماند، معامله‌گران امیدوارند که Bonk بتواند در طول رکود فرصت‌های جدیدی ارائه دهد.

طبق وب سایت پروژه، Bonk اولین توکن سگ در بلاک چین Solana است. در ابتدا، ۵۰ درصد از عرضه توکن به کاربران Solana داده شد تا از شر اقتصاد سمی به سبک Alameda خلاص شوند. بر اساس صرافی غیرمتمرکز سولانا Orca، حجم معاملات Airdrop از ۲۰ میلیون دلار فراتر رفت.

بازدهی بالا

ارائه دهندگان نقدینگی (LP) از تعامل با Bonk سود خواهند برد، به طوری که LP ها در ۴ ژانویه بیش از ۹۹۹٪ در آوریل درآمد کسب می کنند. این بسیار بالاتر از جفت محبوب SOL/USD Coin (USDC) است.

ارائه دهندگان نقدینگی به Orca بازگشته اند.منبع: نهنگ قاتل

بازدهی بالا همیشه بالا نیست، اما نرخ‌های بهره فعلی نشان‌دهنده تقاضای قوی بازار برای خرید تخته‌ای است. علاوه بر افزایش تقاضا، Bonk از طریق عرضه یک میلیاردی در ۳ ژانویه سوخت.

سولانا (SOL) با Bonk پرش می کند

بلاک چین هایی مانند Solana از افزایش استفاده سود می برند. پس از نابودی FTX، سولانا تایید کرده است که چندین پروژه از اکوسیستم خارج خواهند شد. در ۴ ژانویه، سولانا شاهد افزایش ۱۸.۶ درصدی در شارژ ۲۴ ساعته و افزایش ۱۵.۸ درصدی در کاربران فعال روزانه ۲۴ ساعته بود.

قیمت سولانا و کاربران فعال روزانه. منبع: TokenTerminal

علاوه بر افزایش کارمزدها و کاربران فعال روزانه، قیمت SOL در ۴ ژانویه برای اولین بار از ۱۴ دسامبر به بالای ۱۴ دلار رسید. برخی از فعالان بازار ارزهای دیجیتال رشد Bonk را به اقدام قیمت سولانا نسبت می دهند.

Bonk فقط یک نشانه میم است، اما افزایش تقاضا برای بلاک چین Solana خبر خوبی است. این نشان می دهد که ویتالیک بوترین ممکن است آرزوی خود را برای دادن “فرصت موفقیت” به سولانا برآورده کند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Kyle White

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا