🚨 اخبار ارز دیجیتال

با بازیابی زمین گمشده سولانا (SOL) BONK 10 درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

براساس داده‌های CoinMarketCap، Bonk (BONK)، سکه پیشگام میم با مضمون سگ که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است. به نظر می رسد که این افزایش ارتباط نزدیکی با بهبود سولانا (SOL) از اختلالات اخیر بازار داشته باشد.

دوام و بازیابی سولانا

سولانا که به‌خاطر تراکنش‌های پرسرعت و کم‌هزینه‌اش شناخته می‌شود، با دوره‌ای چالش‌برانگیز مواجه شده است و از ۱۱ ژانویه شاهد کاهش قابل‌توجه ۲۶ درصدی SOL توکن بومی خود بوده است. پس از تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد ETF های بیت کوین، بیت کوین یک رالی عظیم را تجربه کرد و در ۲۳ ژانویه به ۷۹.۳۴ دلار رسید.

با این حال، تا لحظه نگارش این مقاله، SOL نشانه هایی از بازگشت را نشان می دهد، با قیمت ۹۰.۹۴ دلار معامله می شود و در روز گذشته ۴.۵ درصد رشد کرده است. همانطور که SOL شتاب گرفت، تأثیر مثبت آن در سراسر اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر گسترش یافت و به نفع دارایی‌هایی مانند BONK بود.

طبق آخرین داده ها، BONK در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۵۷ دلار معامله می شود. ارزش بازار آن ۷۳۳ میلیون دلار است که ۱۰ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. سکه میم از زمانی که در دسامبر به بالاترین حد خود یعنی ۰.۰۰۰۰۳۴۱ دلار رسید، با روندهای نزولی اخیر که جای خود را به احیای بالقوه داده است، نوسان داشته است.

تحلیل فنی و دوره آینده BONK

اقدام قیمت BONK توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است، به خصوص با رد اخیر حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار، سطحی از اهمیت روانی.

نمودار قیمت BONK از طریق TradingView

اگر BONK بتواند روند صعودی خود را حفظ کند، چالش بعدی برای حرکت صعودی در میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA) در ۰.۰۰۰۰۱۲۲ دلار قرار خواهد گرفت. EMA اغلب به عنوان حمایت یا مقاومت پویا عمل می کند و به عنوان یک مانع برای گاوهای BONK عمل می کند.

یک نشانه امیدوارکننده برای Memecoin افزایش قابل توجه حجم معاملات نقطه ای است که در روز گذشته به ۱۳۰ میلیون دلار رسیده است. این افزایش در فعالیت معاملاتی نشان دهنده علاقه مجدد سرمایه گذاران میم کوین است. در اقدامی مثبت برای توکن با مضمون سگ، BONK ابزار “PooperScooper” را به کیف پول خود اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را بهتر سازماندهی کنند.

این ویژگی گواه این است که فراتر از روندهای نامنظم قیمت، BONK نیز به اندازه کافی برای ارائه دارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا