🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت تابعه Boerse Stuttgart Digital تایید نهایی را برای Crypto Custody دریافت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مجوز صرافی آلمان برای خدمات blocknox اکنون کارگزاری، تجارت و نگهبانی کاملاً تنظیم شده را ارائه می دهد.

Boerse Stuttgart Digital، برند دارایی دیجیتال گروه بورس Boerse Stuttgart، در ۳۰ مارس اعلام کرد که سرویس Blocknox آن مجوز نهایی خود را به عنوان مدیر ارز دیجیتال از سازمان نظارت مالی فدرال آلمان (BaFin) دریافت کرده است. این شرکت گفت که گروه Boerse Stuttgart اکنون کارگزاری، تجارت و نگهداری دارایی های دیجیتال کاملاً تنظیم شده را ارائه می دهد.

مجوز نهایی آن Boerse Stuttgart Digital را به اولین “بازیگر تثبیت شده بازار” تبدیل می کند. […] ماتیاس وولکل، مدیر عامل گروه Boerse Stuttgart، گفت: ما مجوز ذخیره ارزهای دیجیتال را بدون خرید دریافت کرده ایم. Boerse Stuttgart Digital گفت بانک‌ها، کارگزاران، مدیران دارایی‌ها و دفاتر خانوادگی اروپایی می‌توانند خدمات آن را در پیشنهادات خود ادغام کنند. این صرافی در آلمان، سوئد و سوئیس فعالیت می کند و همچنین دفتری در لیوبلیانا، اسلوونی دارد.

مرتبط: مدیریت رمزنگاری نهادی: بانک‌ها چگونه دارایی‌های دیجیتال را ذخیره می‌کنند

Bitcoin Group SE، اپراتور پلتفرم تجارت ارز دیجیتال آلمان bitcoin.de، بانکهاوس فون در هایدت را که دارای مجوز نگهداری رمزارز بود، در ماه دسامبر خریداری کرد. مدیر دارایی آلمان DZ Bank با شرکت سوئیسی Metaco برای ارائه خدمات رمزنگاری، از جمله حضانت، در ماه فوریه شریک شد.

Boerse Stuttgart Digital خدمات حضانت را تحت یک مجوز موقت از طریق Blocknox از زمان معرفی مقررات نگهداری ارزهای دیجیتال در آلمان در ۱ ژانویه ۲۰۲۰ ارائه کرده است. ما از ماه گذشته شروع به ارائه خدمات تجاری به ساکنان آلمان کردیم و در سال ۲۰۲۱ یک اپلیکیشن معاملاتی را معرفی کردیم. Boerse Stuttgart Digital مجوز نهایی سرپرستی را قبل از سایر رقبا از جمله Binance دریافت کرد.

گروه صرافی جهانی نزدک در ۲۴ مارس اعلام کرد که قصد دارد یک شرکت اعتماد محدود به منظور ارائه خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال تحت نظارت دپارتمان خدمات مالی نیویورک تأسیس کند. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، قوانین جدیدی را وضع کرد که مدیریت ارزهای دیجیتال را برای صرافی‌های ارزهای دیجیتال با گسترش قوانینی که برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ تدوین شدند، دشوارتر می‌کند.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا