اخبار ارز دیجیتال

رئیس فین‌تک BoE می‌گوید کریپتوها با هیچ‌یک از عملکردهای پول روبرو نیستند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در یک رویداد اخیر، تام موتون، رئیس فین‌تک بانک انگلستان، مزایای حفظ حریم خصوصی CBDCها را در حالی که ناشناس بودن ارزهای دیجیتال را محکوم کرد، تبلیغ کرد.

تام هاتون، مدیر فین‌تک بانک انگلستان، اخیراً در اجلاس ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال فایننشال تایمز در لندن درباره برنامه‌های بریتانیا برای تصویب ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) صحبت کرد.

صحبت‌های هاتون بر اساس گزارش‌ها بر حریم خصوصی و ناشناس ماندن متمرکز بود – مفاهیمی که او می‌گوید در مورد تمرکز بانک مرکزی انگلیس بر ارز دیجیتال با یکدیگر در تضاد هستند.

ماتون توضیح داد که طرح‌های پوند دیجیتال بریتانیا تنها در صورتی قابل اجرا خواهند بود که «بالاترین استانداردهای حفظ حریم خصوصی را داشته باشند»، اما چنین محصولاتی فاقد نام هستند.

“حریم خصوصی و ناشناس نباید مترادف استفاده شوند.”

به نظر می رسد این به پتانسیل استفاده از ارزهای دیجیتال برای انجام فعالیت های مجرمانه اشاره دارد – کارشناسان تخمین می زنند که آنها تنها 0.10٪ تا 0.15٪ از کل استفاده از ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهند – Mutton همچنین گفت که ناشناس بودن “یک موضوع سیاست عمومی است و چیزی است که نباید اجازه داده شود.” ادامه هید. “

ماتون در اظهار نظر بیشتر توضیح داد که پوند دیجیتال نمی تواند با ارزهای رمزنگاری شده تعامل داشته باشد. استدلال او: آنها “هیچ عملکردی از پول ندارند.”

مربوط: بانک مرکزی کانادا از شهروندان می پرسد که از یک دلار دیجیتال چه می خواهند

اظهارات Mutton کمتر از یک ماه پس از سخنرانی جان کانلیف، معاون بانک مرکزی انگلستان در اجلاس جهانی مالی نوآورانه در لندن، بیان شد.

در رویداد 17 آوریل، کانلیف ​​به CBDCها و استیبل کوین‌ها پرداخت، که دومی «پتانسیل را برای کارایی و عملکرد بیشتر در پرداخت‌ها ارائه می‌دهد»، اما «پیشنهادات فعلی استحکام و ثبات را ارائه می‌دهند. شانس برآورده کردن معیارها بسیار کم است.» او گفت. یکسانی که ما در حال حاضر هم برای پول بانک تجاری و هم برای سیستم‌های پرداخت موجود اعمال می‌کنیم.»

کانلیف ​​در مورد CBDC در سراسر کشور گفت: “اگر روند فعلی پرداخت و پول ادامه یابد، احتمالاً به یک پوند دیجیتال نیاز خواهیم داشت.” […] ادامه هید. “

بانک مرکزی انگلیس هنوز اعلام نکرده است که پوند دیجیتالی واقعاً چه زمانی و آیا شروع خواهد شد. همانطور که کانلیف ​​اخیراً تکرار کرد، این بانک در ماه فوریه دستورالعملی صادر کرد مبنی بر اینکه ممکن است چنین محصولاتی در آینده مورد نیاز باشند، اما در این مرحله “برای گفتن” خیلی زود است.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا