اخبار ارز دیجیتال

عضو هیئت مدیره یات سیو به نگرانی های جامعه درباره حقوق و دستمزد ApeCoin DAO پاسخ می دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از اعضای جامعه حقوق ها را “بسیار غیر واقعی” توصیف کرد، در حالی که یکی دیگر از کاربران توییتر کسانی را که آنها را تنظیم کردند به “قطع ارتباط با واقعیت” متهم کرد.

رهبران سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) که اکوسیستم ApeCoin را مدیریت می کند، پس از اینکه مجموع حقوق آنها در نمودارهای سازمانی آنها منتشر شد، توسط اعضای جامعه به دلیل حقوق “دیوانه” خود مورد انتقاد قرار گرفتند.

10 ژوئن، دبیر کل ApeCoin DAO “Vulkan” منتشر شده نمودار سازمانی در توییتر جزئیات حقوق و دستمزد رهبران DAO را نشان می دهد. این نشان دهنده حقوق های بین 7000 تا 75000 دلار در ماه بود که برخی از اعضای جامعه را شوکه کرد و منجر به تعدادی پرس و جو از چندین نفر شد.

کاربر توییتر توضیح داد او گفت حقوق‌ها «دیوانه‌کننده» هستند و گفت که DAO می‌تواند «وجه نقد را بدون انجام هیچ کاری هدر دهد». اعضای جامعه گفتند که نمی دانند “شورای ویژه” برای دریافت 20000 دلار در ماه چه می کند.

چارت سازمانی بیان می کند که یک به اصطلاح “شورای ویژه” مسئول مدیریت پیشنهاد DAO خواهد بود. به همین دلیل، کاربران توییتر همچنین از جامعه پرسیدند که آیا کسی به خاطر دارد که آیا پیشنهادی در سال 2023 تصویب شده است یا خیر.

مربوط: Ooki DAO پس از نبرد قانونی «سابقه‌ای» با CFTC تعطیل می‌شود

در همین حال، یکی از اعضای جامعه به نام مایکل توییت کرد اگر کار کنگره به درستی انجام شود، پول را برای افراد مناسب توجیه می کند. با این حال، یکی از اعضای انجمن همچنین اضافه کرد: “این خنده دار است که 100,000 برای اصلاح انجمن ها و 100,000 دیگر برای کارگردانی هزینه می شود.”

یکی از اعضای جامعه این حقوق را “بسیار غیرواقعی” توصیف کرد، در حالی که کاربر دیگری در توییتر کسانی را که این تصمیم را گرفتند متهم کرد که “ارتباط با واقعیت ندارند”.

یکی از اعضای جامعه به میانگین حقوق ماهانه در ایالات متحده اشاره کرد.منبع: توییتر

در پاسخ به نگرانی های مطرح شده توسط جامعه، مدیر ApeCoin DAO یات سیو گفت: ادعا کرد یک موضوع توییتر گفته بود که جوایز پرداخت شده با “مسئولیت ها و مسئولیت های نقش” مطابقت دارد. به گفته سیو، صنایع مختلف به دلیل عواملی مانند ریسک و مسئولیت باعث پرداخت بیشتر شده اند و اشاره کرد که صنعت ارزهای دیجیتال و صنعت Web3 از این عوامل بسیار زیاد برخوردار هستند.

این کارگردان گفت: نقش شورای ویژه دقیقاً یکسان نیست، اما شباهت هایی به مدیران میانی دارد که غرامت مشابهی دریافت می کنند. سیو گفت: «اهمیت و دقت لازم در خدمت به یک DAO چند میلیارد دلاری، خطرات و مسئولیت‌های مرتبط با هر عضو واقعی و جدی است. توییت کرد.

در یک موضوع، اعضای جامعه پرسیده شد اینکه آیا افرادی که 20000 دلار در ماه حقوق می گیرند، رزومه ای مشابه مدیران شرکت های سهامی عام دارند. سیو پاسخ داد که هیچ یک از آنها کاندیدای معمولی مدیر عمومی نیستند، اما گفت که این چیزی است که DAO را هیجان انگیز می کند. به گفته سیو، این ثابت می‌کند که حتی افراد بدون پیش‌زمینه‌های معمولی نیز در صورت داشتن فرصت می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند.

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه برای ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونینویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا