اخبار ارز دیجیتال

با اعلام Burn بایننس، قیمت BNB به طور شگفت انگیزی ۷ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

BNB، توکن صرافی صرافی بایننس، در ۲۴ ساعت گذشته افزایش خیره کننده بیش از ۷ درصدی را ثبت کرده است.

BNB که به شدت با عملکرد پلتفرم بایننس مرتبط است، در هفته گذشته با افزایش نزدیک به ۱۰ درصدی، از ۱۰ ارز دیجیتال برتر برتری داشته است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه BNB/USD، اعتبار: TradingView

افزایش قیمت BNB مطابق با اعلام سوخت اخیر بایننس است. با کمال تعجب، این سوختگی خاص نیازی به توکن های BNB ندارد و فضایی را برای حدس و گمان در مورد علت افزایش قیمت اخیر BNB باقی می گذارد.

بایننس اعلامیه جدیدی می دهد اظهار داشت تعداد قابل توجهی از توکن های BUSD و TUSD B سوزانده می شوند. سپس مقدار معادلی از توکن ها آزاد می شود که به عنوان وثیقه در شبکه محلی آنها استفاده می شود.

BNB شاهد یک تجمع بزرگ در روز چهارشنبه، ۲۱ فوریه بود، زیرا گاوها تجمع قبلی را که از روز دوشنبه آغاز شده بود، تثبیت کردند. این افزایش در معاملات اولیه روز پنجشنبه ادامه یافت و BNB در زمان انتشار به بالاترین حد روزانه ۳۸۷ دلار رسید.

قیمت BNB از ابتدای دسامبر ۲۰۲۳ به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، درست پس از اینکه یک صلیب طلایی صعودی در نمودارهای آن ظاهر شد. صلیب طلایی شکل گیری نمودار صعودی است که زمانی رخ می دهد که میانگین متحرک کوتاه مدت یک دارایی (۵۰ روز) از میانگین متحرک بلند مدت آن (۲۰۰ روز) عبور کند.

با ظهور صلیب طلایی صعودی، افزایش قیمت تایید شد و BNB شروع به افزایش کرد. پس از یک دوره تثبیت، BNB در اواسط فوریه به رشد خود ادامه داد و ۳۳۸ دلار را شکست.

در زمان نگارش این مقاله، BNB با ۴.۶۳ درصد افزایش به ۳۸۱ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید. حرکت اخیر قیمت در BNB باعث شد ارزش بازار این توکن به ۵۷.۱۱ میلیارد دلار برسد و آن را به چهارمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل کند. در سال جاری تاکنون، BNB 24 درصد رشد داشته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا