اخبار ارز دیجیتال

بیمه BNB در Binance فهرست شده است؟ CZ به ادعاهای پروژه های حذف شده از فهرست می پردازد

حذف از فهرست به دلیل عدم فعالیت چندان مورد توجه قرار نگرفت، اما برخی تمرکز بر قیمت ها را زیر سوال بردند زیرا حذف از فهرست می تواند به طور مصنوعی قیمت ها را افزایش دهد.

یک پروژه شبکه اجتماعی غیرمتمرکز به نام Mithril (MITH) اخیراً از فهرست Binance حذف شده است. در مقابل، پروژه ارز دیجیتال باید ۲۰۰۰۰۰ بایننس کوین (BNB) را به عنوان بیمه برای فهرست شدن در صرافی سپرده گذاری می کرد.

مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao با نام مستعار CZ به درخواست MITH پاسخ داد و پیشنهاد کرد که اگر قیمت توکن لیست شده از یک آستانه خاص پایین بیاید، حق دارد بخشی یا تمام صندوق بیمه را به عنوان هزینه اضافی کسر کند. در توییتر با یک اسکرین شات از قرارداد پاسخ داد. .

CZ گفت که قیمت توکن این پروژه بارها به زیر آستانه ماشه رسیده است و تقریباً دو سال پس از بررسی پروژه جامعه را به روز نکرده است. CZ ادعا کرد که “تیم تصمیم درستی گرفت و کاملاً در چارچوب حق خود برای انجام این کار عمل کرد.”

پروژه MITH توسط موسیقیدان مشهور تایوانی و سرمایه گذار محبوب Non-Fungible Token (NFT) جف هوانگ تاسیس شد. بنیانگذار پروژه دارای سابقه مخدوش رمزنگاری است که تحلیلگر زنجیره ای ZachXBT را به اختلاس ۲۲۰۰۰ ETH متهم می کند.

مربوط: CryptoQuant ذخایر Binance را تأیید می کند، هیچ رفتار «شبیه FTX» را گزارش نمی کند

تعامل بین مدیر عامل بایننس و پروژه حذف از فهرست توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال به سرعت دریافتند که پروژه MITH از اوایل سال ۲۰۲۱ وجود ندارد و ۲۰۰۰۰۰ بیمه فهرست شده BNB در زمان سپرده گذاری تنها ۲ میلیون دلار در برابر ارزش فعلی بازار ۵۳ میلیون دلار ارزش گذاری شده است.

بسیاری دیگر این سؤال را مطرح کردند که آیا صرافی عادلانه است که توکن بومی Binance را با بیمه امنیتی فهرست کند.کاربر دیگری پرسیده شد نمی‌دانم که آیا تمرکز بایننس بر حذف از فهرست بر اساس قیمت توکن، رویکرد درستی است، “اگر قیمت وزن بسیار بالایی داشته باشد، هر بار که از قیمت ماشه پایین می‌آید، پروژه را پمپاژ می‌کند/ تخلیه می‌کند. یا به طور مصنوعی قیمت‌ها را افزایش می‌دهد؟”

بایننس در زمان انتشار به سوالات Cointelegraph پاسخ نداد.

بایننس در هفته گذشته خبرساز شده است، اما نه همه آنها به دلایل خوب. حسابرسی ذخایر سرفصل خبرها شد زیرا بسیاری از کارشناسان مالی نسبت به حسابرسی علنی ابراز نگرانی کردند. شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز CryptoQuant داده‌های ذخیره روی زنجیره را تجزیه و تحلیل کرده است تا اطمینان حاصل کند که رفتار مشابه FTX وجود ندارد.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا