اخبار ارز دیجیتال

فعالیت زنجیره‌ای BNB در برابر روند نزولی بازار Q4 مقاومت می‌کند: مساری

میانگین آدرس‌های روزانه در شبکه بلاک چین بایننس در سه ماهه چهارم نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.

طبق تحقیقات اخیر، بلاک چین بومی بایننس، BNB Chain، علیرغم بازار خرس کریپتو گسترده‌تر، همچنان به رشد ثابتی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ ادامه می‌دهد.

در گزارش “وضعیت زنجیره BNB Q4 2022” منتشر شده در ۵ فوریه، محقق مساری، جیمز تراتمن، گفت که شبکه بایننس “یک استراتژی فعال برای استقرار سرمایه مالی و انسانی در سراسر اکوسیستم خود” دارد.

محققان خاطرنشان کردند که با این به‌روزرسانی‌ها و پیشرفت‌ها، میانگین آدرس‌ها و تراکنش‌های فعال روزانه «روند نزولی را طی کردند و به ترتیب ۳۰ درصد و ۰.۲ درصد افزایش یافتند».

آدرس فعال روزانه زنجیره BNB – مساری

بازارهای نزولی معمولاً زمانی آرام هستند که صحبت از فعالیت های زنجیره ای می شود، اما تیم ما از این زمان برای ادامه ساخت و توسعه محصولمان استفاده می کند.

«۲۰۲۲ سالی پرتلاطم برای صنعت ارزهای دیجیتال بود. […] علیرغم نوسانات بازار، زنجیره BNB با ارتقاء شبکه و گسترش اکوسیستم خود به نام Build N’ Build عمل کرده است و قدرت قابل توجهی را در طول سه ماهه چهارم نشان می دهد.

BscScan گزارش می دهد که تراکنش های روزانه در زنجیره BNB از اواسط آگوست در حدود ۳ میلیون ثابت شده است. با این حال، انتقال روزانه توکن BEP-20 با افزایش ۶۶ درصدی به بیش از ۵ میلیون در ۵ فوریه سال جاری افزایش یافته است.

بر اساس گزارش BscScan، تعداد آدرس‌های منحصر به فرد در زنجیره هوشمند BNB اکنون به رکورد ۲۵۰ میلیون رسیده است. میانگین تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد جدید در روز نسبت به سال گذشته ۴۱.۳ درصد افزایش یافته است.

مساری این رشد را به پذیرش چندین پروتکل اکوسیستمی، از جمله پروتکل نصب Web3 Hooked، افزایش فعالیت DeFi در پروتکل Venus، و افزایش فعالیت NFT در بازار OpenSea نسبت می‌دهد.

در همین حال، به گفته DeFiLlama، ارزش کل زنجیره BNB قفل شده DeFi از ابتدای سال ۲۵ درصد افزایش یافته و به ۶.۶۲ میلیارد دلار رسیده است.

تراتمن گفت: “BNB Chain یک استراتژی رشد را اجرا کرده است که پیشرفت قابل توجهی را به سمت پذیرش سوق داده است.”

مربوط: بایننس با BNB Greenfield به فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز Web3 می پردازد

با این حال، با وجود افزایش فعالیت کاربران، عملکرد مالی کاهش یافت. این شرکت گفت که کاهش متوسط ​​کارمزد تراکنش به کاهش درآمد کمک کرده است.

علیرغم کاهش ۱۰ درصدی درآمد شبکه برای سه ماهه، مساری گفت که اصول بنیادین همچنان قوی هستند و نتیجه گیری کرد:

“در نهایت، ما مطمئن هستیم که کاتالیزوری برای رشد کاربران بوده است، به خصوص پس از انتشار درام FTX در سه ماهه چهارم، پس از ارزیابی مطلوب تر از پایگاه کاربر اساسی و شبکه زنجیره BNB. این نشانه خوبی بود.”

با نگاهی به آینده، تراتمن گفت که انتظار دارد زنجیره BNB به رشد خود ادامه دهد، از جمله افزودن راه حل های مقیاس بندی و افزایش توان عملیاتی.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، توکن اصلی بایننس، BNB، طی ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۲ درصد کاهش به ۳۲۶ دلار رسیده است. این توکن طی ماه گذشته ۲۵ درصد افزایش یافته است، اما نسبت به بالاترین قیمت خود در ماه می ۲۰۲۱ یعنی ۶۸۶ دلار، ۵۲.۵ درصد کاهش یافته است.

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا