🚨 اخبار ارز دیجیتال

BMW از Coinweb و زنجیره BNB برای برنامه وفاداری بلاک چین استفاده می کند

BMW فناوری غیرمتمرکز را در دو مرحله یکپارچه خواهد کرد. اول حذف کاغذبازی های پیچیده در عملیات روزمره و دوم توسعه برنامه های وفاداری مشتری است.

خودروساز آلمانی BMW قصد دارد فناوری بلاک چین را در عملیات روزانه خود ادغام کند و یک برنامه وفاداری بلاک چین برای مشتریان تایلندی خود ایجاد کند. یک خودروساز محبوب شرکت زیرساخت بلاک چین Coinweb را به عنوان یک ارائه دهنده معماری غیرمتمرکز و زنجیره BNB برای تسویه تراکنش ها راه اندازی کرده است.

ادغام فناوری بلاک چین در جریان کاری BMW در دو مرحله انجام خواهد شد. اول، فناوری توزیع شده با هدف خودکارسازی فرآیندهای دستی زمان‌بر و ساده‌سازی خدمات مالی خودروی شرکت، در عملیات روزانه BMW ادغام خواهد شد.

در مرحله دوم این پروژه، کوین وب یک اپلیکیشن Web3 سفارشی برای برنامه وفاداری مشتریان BMW توسعه خواهد داد. این برنامه از یک طرح پاداش مبتنی بر بلاک چین برای تشویق مشتریان گروه BMW استفاده خواهد کرد. سطح و وضعیت یک مشتری در اکوسیستم توسط پاداش های وفاداری که از طریق اقدامات مختلف به دست می آید تعیین می شود.

مربوط: F1 Monaco GP: Bybit’s Red Bull Racing NFT، F1 Partnership رمزگذاری شده و موارد دیگر

مالکان می توانند از پاداش های خود برای خرید کالاها و خدمات نه تنها از BMW، بلکه از اکوسیستم مرتبط در آینده استفاده کنند. از زنجیره BNB بومی بایننس برای تسویه تراکنش ها استفاده خواهد شد.

توبی گیلبرت، مدیرعامل کوین وب، در گفتگو با کوین تلگراف در مورد اینکه چگونه مشتریان با برنامه وفاداری آتی پاداش دریافت خواهند کرد، به کوین تلگراف گفت که مشتریان برای هر تعاملی که با اکوسیستم BMW داشته باشند، پاداش دریافت خواهند کرد.

“مشتریان با امتیازهای وفاداری پاداش می گیرند و می توانند از آنها در اکوسیستم استفاده کنند. ما انتظار داریم در آینده در سطح جهانی گسترش پیدا کنیم، اما مشارکت فعلی ما برای تایلند است.”

بیورن آنتونسون، رئیس لیزینگ بی‌ام‌و تایلند، گفت که این شرکت سال‌هاست که به طور فعال بر پیشرفت فناوری غیرمتمرکز و موارد استفاده مختلف آن نظارت می‌کند. آنتونسون امیدوار بود که ادغام فناوری بلاک چین در عملیات روزانه‌اش، کاغذبازی دستی را حذف کند و به کارایی و شفافیت شرکت کمک کند.

علاقه خودروسازان به فناوری غیرمتمرکز چیز جدیدی نیست و BMW از سال ۲۰۱۸ با این فناوری درگیر بوده است. ب ام و اولین کسی بود که از فناوری بلاک چین برای ردیابی عرضه کبالت خود استفاده کرد و اطمینان حاصل کرد که محصولاتش مطابق با شیوه های اخلاقی تهیه می شوند. جدا از BMW، یکی دیگر از خودروسازان محبوب آلمانی، مرسدس، به طور فعال از توکن ها و ارزهای دیجیتال غیرقابل تعویض به عنوان ابزارهای تبلیغاتی استفاده می کند.

خودروساز ایتالیایی آلفارومئو از فناوری بلاک چین برای ردیابی رکورد خودروها استفاده کرده است، در حالی که قرارداد جدید فراری به ادغام NFT نیز اشاره دارد.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا