اخبار ارز دیجیتال

وام Blur NFT بیش از 16 میلیون دلار وام به رهبری Matchi Big Brother است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این نقطه عطف تنها یک روز پس از راه اندازی پروتکل در اول ماه مه به دست خواهد آمد.

طبق داده‌های به‌دست‌آمده از کاربر داشبورد Dune @beetle، بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) Blur 8820 اتر (ETH) یا تقریباً 16.37 میلیون دلار وام جذب کرد. در اول ماه مه، Blur Blend را معرفی کرد، پروتکل جدیدی برای تعهد NFTها در وام، که با همکاری شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Paradigm توسعه یافته است.

مجموعه‌های Azuki، Wrapped CryptoPunks و Milady NFT با هم بزرگترین وثیقه را نشان می‌دهند که با ارزش بازار بیش از 8000 ETH تعهد شده‌اند. وام دهنده برتر Blur، که 58 وام به ارزش 1180 ETH صادر کرده است، جف هوانگ، مشهور تایوانی است، همچنین به عنوان برادر بزرگ Matchi شناخته می شود.

ماچی بیگ برادر، مشهور صنعت موسیقی تایوانی، همچنین مجموعه‌دار مشتاق مجموعه NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) است. Machi یکی از بزرگترین دریافت کنندگان ایردراپ توکن Blur در ماه فوریه بود و طبق گزارش ها، 1010 NFT را ظرف 48 ساعت در “بزرگترین تخلیه NFT تا کنون” در 25 فوریه فروخت.

در زمان انتشار، این پلتفرم در حال حاضر دارای 846 وام فعال و 8 رویداد تامین مالی مجدد است. به عنوان یک پروتکل وام دائمی، Blend به طور خودکار مدت وام را پس از انقضا تمدید می کند، با این فرض که نه وام گیرنده و نه وام دهنده مخالف هستند. همچنین در صورت نوسان نرخ بهره یا نگهداری در حراج هلند، می توان وام ها را مجدداً تامین مالی کرد. توسعه دهندگان این پروتکل ادعا می کنند که Blend نه کارمزد وام و نه وام، بلکه فقط بهره را دریافت می کند.

سال گذشته، بازار نزولی ارزهای دیجیتال، پروتکل‌های وام‌دهی NFT را دچار آشفتگی کرد زیرا بسیاری از کلکسیون‌ها نقدینگی خود را از دست دادند، برخی از آنها اصلاً پیشنهادی نداشتند. یک پروتکل، Bend DAO، در آن زمان پس از تسهیل وام های بیش از 15000 ETH، تنها 23715 دلار برای بازپرداخت وام دهندگان داشت.

مجله: توکن های غیرقابل تغییر، راهنمای سریعنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا