اخبار ارز دیجیتال

پروژه Bluechip NFT Moonbirds Signs with Hollywood Talent Agent UTA

کوین رز، یکی از بنیانگذاران PROOF، این قرارداد را در تاریخ ۶ ژانویه در توییتر اعلام کرد و بیان کرد که هدف این است که نام تجاری Moonbirds را نه تنها در فضای Web3، بلکه در مقیاس جهانی تبلیغ کند.

شرکت متمرکز بر NFT در فوریه ۲۰۲۲ توسط کوین رز، سرمایه‌گذار فیسبوک و توییتر و طراح جاستین مزل، تأسیس شد. کاتالوگ این شرکت همچنین شامل Proof Collective و Oddities NFT است.

رز که این حرکت را در ۶ ژانویه در توییتر اعلام کرد، گفت که هدف از این معامله این است که برند Moonbirds در مقیاس جریان اصلی «جهانی» شناخته شود، نه اینکه صرفاً به عنوان یک نام بزرگ در فضای Web3 شناخته شود. است.

او گفت: “UTA چه چیزی را روی میز می آورد؟ ۱۴۰۰ عضو قوی با بخش هایی مانند فیلم، تلویزیون، موسیقی، بازی های ویدئویی، ورزش، کتاب، برندسازی و مجوز، گویندگی، بازاریابی، هنر و پخش.”

PROOF، شرکتی که پشت پروژه سطح بالای NFT Moonbirds قرار دارد، قرارداد نمایندگی با آژانس استعدادیابی پیشرو هالیوود آژانس استعدادهای درخشان (UTA) امضا کرده است.

رودز این حرکت را کمی بیشتر توضیح داد و گفت که UTA به PROOF «بررسی، کارگزاری و اجرای فرصت‌های مشارکت و توسعه در طیف وسیعی از بخش‌ها» کمک خواهد کرد.

پروژه Moonbirds مبتنی بر اتریوم در آوریل ۲۰۲۲ آغاز می شود و شامل ۱۰۰۰۰ NFT آواتار با مضمون جغد است. طبق داده‌های CryptoSlam، تا به امروز حدود ۶۱۹.۵ میلیون دلار فروش ثانویه ایجاد کرده است.

این رقم Moonbirds را به یازدهمین مجموعه پرفروش در بازار NFT تبدیل می کند که نزدیکترین رقبای آن Doodles در رتبه ۱۲ با ۵۵۳ میلیون دلار و CloneX در رتبه ۱۰ با ۷۹۴.۹ میلیون دلار هستند.

۱۲ پروژه برتر NFT پرفروش تمام دوران: CryptoSlam

علیرغم احتمالاً یک اعلامیه صعودی UTA، حجم فروش ۲۴ ساعته Moonbirds به میزان قابل توجهی ۵۷.۸۶ درصد کاهش یافت و ۴۴۲۷۴۷ دلار NFTهای Moonbirds در آن دوره تغییر کردند. با این حال، در بازه زمانی ۷ روزه، حجم معاملات همچنان ۶۳.۷۴ درصد افزایش یافته است.

حرکت از Moonbirds به دنبال حرکت های دیگر نام های بزرگ در فضای NFT به دنبال معامله با هالیوود است.

مربوط: لوگان پل تهدید کرد که از Coffeezilla به دلیل اتهامات کلاهبرداری CryptoZoo شکایت خواهد کرد

Larva Labs موسس CryptoPunks اولین شرکتی بود که راه را در سپتامبر ۲۰۲۱ هموار کرد و قراردادی را با UTA امضا کرد تا IP خود را برای تلویزیون، فیلم، بازی‌های ویدیویی، صدور مجوز و انتشار نشان دهد.

ماه بعد، Yuga Labs، که اکنون مالک CryptoPunks است، با ثبت نام با UTA دنبال کرد تا IP Bored Ape Yacht Club را وارد فیلم، تلویزیون، موسیقی و بازی کند. آخرین رویداد قبل از PROOF معامله ای بین WME رقیب UTA و استارت آپ NFT Boss Beauties بود.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا