اخبار ارز دیجیتال

Nifty News: قیمت NFT تراشه های با کیفیت بالا در نوسان است، Credit Suisse توکن ها را آزمایش می کند و موارد دیگر

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت‌های پایین برخی از بزرگترین مجموعه‌های NFT به پایین‌ترین حد در دو سال گذشته رسیده است، اما در 24 ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است.

پایین‌ترین قیمت برای «شرکت‌های بزرگ» نزدیک به پایین‌ترین حد دو سال اخیر است

بزرگترین مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بر اساس ارزش بازار، در دریایی از زیان‌ها فرو رفته است، زیرا ارزان‌ترین NFT‌های این مجموعه طی هفته گذشته به شدت کاهش یافته‌اند و برخی از آنها نزدیک به پایین‌ترین سطح دو سال گذشته بوده‌اند.

به گفته CoinGecko، مجموعه گل سرسبد Bored Ape Yacht Club (BAYC) Yuga Labs که دومین مجموعه بزرگ از نظر ارزش بازار است، در تاریخ 3 ژوئیه به کمترین میزان 27.7 اتر (ETH) یا 54200 دلار رسید و در سپتامبر 2021 منتشر خواهد شد. سطح از آن زمان.

قیمت کف برای 12 بزرگترین مجموعه NFT در هفته گذشته در قرمز بوده است. Azuki Elemental Beans پایین است، اما به اشتباه به صورت بالا نشان داده شده است. منبع: CoinGecko

سایر مجموعه‌های برتر مانند Mutant Ape Yacht Club (MAYC)، Azuki، Cryptopunks و Degods نیز کمترین قیمت خود را در این هفته کاهش دادند.

با این حال، 24 ساعت گذشته به دارندگان NFT یک مهلت کوچک داده است و قیمت‌های پایین برای اکثر مجموعه‌های برتر بهبود یافته است. Azuki Elementals بیشترین افزایش قیمت را داشت که کمترین قیمت آن حدود 32 درصد افزایش یافت.

Credit Suisse NFT را به چالش می کشد

بانک Credit Suisse واقع در سوئیس در تاریخ 3 ژوئیه اعلام کرد که 756 NFT Ethereum را با همکاری اتحادیه فوتبال سوئیس منتشر خواهد کرد که 100 درصد از درآمد حاصل از آن برای حمایت از فوتبال زنان در این کشور است.

این اولین ورود بانک به NFT است و از طریق برنامه CSX بانک با افزودن ویژگی‌های جدید برای دارایی‌های دیجیتال در دسترس خواهد بود، بنابراین هیچ ارز دیجیتال یا کیف پول رمزنگاری مورد نیاز نیست.

در عوض، فرانک سوئیس برای خرید NFT های نمایش داده شده در برنامه استفاده می شود. این بانک گفت که این “گام اول” با هدف ایجاد دارایی های دیجیتال “ساده و مشتری پسند” برای “پایه مشتری گسترده” است.

در مورد NFTها، هر کدام یک بازیکن از تیم ملی زنان سوئیس را به تصویر می‌کشند و بسته به نادر بودنشان، دارای سطوح مختلفی از امتیازات و امتیازات هستند.

کلاژی از برخی از کمیاب ترین NFT ها، قیمت برخی از آنها بالای 11000 دلار است.منبع: Credit Suisse

سه سطح کمیاب وجود دارد که 690 مورد از کمترین موارد کمیاب از حدود 170 دلار شروع می شود و 11 مورد از نادرترین آنها با قیمت بیش از 11000 دلار (150-10000 فرانک سوئیس) می باشد.

فروش NFT ملانیا ترامپ کند است

ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق ایالات متحده، شاهد فروش ضعیف مجموعه Solana NFT ساخت ایالات متحده خود بوده است که پیش از جشن روز استقلال این کشور عرضه شد.

از 3000 NFT منتشر شده در 29 ژوئن، تنها 586 فروخته شد، با یک فروش اضافی که هنوز فاش نشده و در انتظار فروش است تا 4 ژوئیه. 500 عدد شامل نمی شود.

از میان آثار منتشر شده، مجموعه 1776 شامل شش طرح با نمادهای میهن پرستانه است. از هر طرح 500 عدد وجود دارد و هر کدام 50 دلار به فروش می رسد.

به گفته دفتر ترامپ، یک مقاله فاکس نیوز در 29 ژوئن گزارش داد که این مجموعه برای تجلیل از “بنیاد آرمان های آمریکایی” است.

هر طرح NFT دارای یک آهنگ صوتی متفاوت است که با آهنگ‌های میهن‌پرستانه سروده می‌شود. تصویری از مجسمه آزادی در سرود ملی ایالات متحده، ستاره ها و راه راه ها بازتاب می یابد.

گزارش شده است که بخشی از درآمد حاصل از این مجموعه به حمایت از آینده اختصاص خواهد یافت، یک طرح غیرانتفاعی توسط پرزیدنت ترامپ با هدف اعطای بورس تحصیلی علوم کامپیوتر به کودکانی که از یتیم خانه خارج می شوند.

NFT دیور در مورد بخش «NFT» بی‌صدا می‌شود

برند لوکس فرانسوی دیور دارای NFT در محصولات جدید خود است، اما به نظر می رسد این برند در استفاده از عبارت NFT در اعلامیه معرفی خود مردد است.

در 30 ژوئن، دیور اعلام کرد که خط جدیدی از کفش ها را ارسال خواهد کرد. یکی از سبک ها ارائه یک “دوقلو دیجیتال” بود.

دیور کفش‌های الکترونیکی دوقلو را به‌عنوان «یک خلاقیت دیجیتالی منحصربه‌فرد و امن در بلاک چین اتریوم» توصیف می‌کند. به نظر می رسد این بازی با کلمات عمداً مبهم می کند که یک “دوقلو دیجیتال” صرفاً یک NFT مبتنی بر اتریوم است.

این کفش “B33 Sneaker” نام دارد و در 7 سبک مختلف عرضه می شود. تنها گرانترین آنها با قیمت 2150 دلار با یک دوقلو NFT عرضه می شود.

مربوط: بله، سرویس مخفی یک مجموعه NFT دارد، اما نه، برای فروش نیست

سایر کفش‌ها با قیمت مقرون به صرفه 1600 دلار شروع می‌شوند و دارای یک تراشه NFC در زیره کفش سمت راست هستند که امکان دسترسی به یک «پلتفرم» با نمایش «گواهی اصالت دیجیتال» را فراهم می‌کند. مطمئن نیستم که آیا این گواهینامه نیز NFT است.

سایر اخبار نیفتی

سارقان NFT اغلب توکن های فیشینگ را به سرعت بازیابی می کنند و شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield دریافته است که نیمی از NFT های سرقت شده در OpenSea و Blur در عرض سه ساعت فروخته می شوند.

یکی دیگر از برندهای لوکس فرانسوی، هرمس، زمانی که قاضی ایالات متحده دستور داد تا همه فروش‌های مزرعه برنج NFT را صادر کند، در شکایت نقض حقوقی علیه هنرمند NFT متابیرکین، میسون روچیلد، پیروز شد.

جمع آوری کننده NFT: Snoop’s NFT Nostalgia، Goose نسل Y را به ساتبیز جذب می کندنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا