🚨 اخبار ارز دیجیتال

کارشناس بلومبرگ میم کوین را رمزگشایی می کند

فهرست

  • جذابیت و خطرات میم سکه ها
  • بازنگری در سرمایه گذاری و مقررات

به زودی تغییر می کند جو وایزنتال در X، چه چیزی را از دست دادید؟ مجری مشترک برنامه در تلویزیون بلومبرگ، او رشد انفجاری و ماهیت سفته‌بازی سکه‌های میم را بررسی کرد و رشد شهاب‌ساختی آنها را با بازار سهام سنتی مقایسه کرد.

ویزنتال بر جذابیت منحصر به فرد ارزهای میم تاکید کرد و به ظرفیت آنها برای ایجاد بازده آنقدر زیاد اشاره کرد که سرمایه گذاری های سنتی به ندرت می تواند مطابقت داشته باشد.

او خاطرنشان کرد: «ممکوین ها تقاضا برای شرط بندی های بسیار نامتقارن را به گونه ای برآورده می کنند که تقریباً هیچ سهام دیگری نمی تواند.

نظرات او در پاسخ به بحث هایی در مورد چالش های نظارتی و پتانسیل کوین های میم در محیط مالی امروزی بود.

جذابیت و خطرات میم سکه ها

داگ کولکیت، بنیانگذار Ambient Finance، اخیراً با انتقاد از تمایلات پوچ گرایانه در شوق سکه های میم و اشاره به موانع نظارتی برای به دست آوردن ارزش در زنجیره، بحثی را برانگیخت.

او سناریویی را پیش‌بینی کرد که در آن کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند به راحتی از طریق انتشار توکن به بازارهای سرمایه جهانی دسترسی پیدا کنند و این را با جستجوی فعلی برای سکه‌های میم با ارزش بازار پایین مقایسه کرد.

ویزنتال با زیر سوال بردن امکان ایجاد مشاغل مولد در برابر تقلب سریع در چنین محیطی غیرقانونی پاسخ داد.

بسیاری از میم ها استدلال کرده اند که سکه ها در واقع کلاهبرداری محسوب می شوند، عمدتاً به دلیل عدم ابتکار عمل آنها. اما این پدیده نشان‌دهنده تمایل عمیق‌تر مردم برای مقابله با سرمایه‌گذاری‌ها به روش سنتی‌تر و عملی‌تر است.

بازنگری در سرمایه گذاری و مقررات

بحث Weisenthal و Colkitt فراتر از شوق پول میم و در نظر گرفتن موضوعات گسترده تر در مقررات مالی و استراتژی های سرمایه گذاری است.

اگرچه او به نرخ بالای شکست و شیوع کلاهبرداری در بین مشاغل کوچک اذعان داشت، اما کولکیت همچنین استدلال کرد که بازار بازتر می تواند از رشد واقعی شرکت حمایت کند.

ویزنتال مخالفت کرد و نسبت به حذف کامل مقررات بازار سهام هشدار داد. او اشاره کرد که علیرغم ماهیت سفته‌بازی سکه‌های میم، آنها بخشی از یک گفتمان گسترده‌تر در مورد اینکه چگونه شیوه‌های مالی مدرن می‌توانند سرمایه‌گذاران را از سرمایه‌گذاری‌های واقعی و فرصت‌های رشد منحرف کنند، هستند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا